0
clear
  • 100pcs/многу подебели име картичка џеб, 12*17cm паричникот/ткаенина ЈП ziplock торба-обновливи патент заклучување на Т-маица пакување отпуштите
  • -20%
  • -20%
100pcs/многу подебели име картичка џеб, 12*17cm паричникот/ткаенина ЈП ziplock торба-обновливи патент заклучување на Т-маица пакување отпуштите

100pcs/многу подебели име картичка џеб, 12*17cm паричникот/ткаенина ЈП ziplock торба-обновливи патент заклучување

DEN 133.44
DEN 115.00

Количината на стоката
Тековен

100pcs/многу подебели име картичка џеб, 12*17cm паричникот/ткаенина ЈП ziplock торба-обновливи патент заклучување на Т-маица пакување вреќа Големина : 12x17cm(4.72"x6.69") Материјал : PE пластичен Дебелина : една страна 0.07 мм, двојно страна 0.14 mm Пакување : 100pcs/многу Контакт со нас на :
Ако имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactus.
Ние ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.
Ви благодариме!
Посакуваме да имате пријатен шопинг!
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
PA+PE
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Дебелина:
9 жица
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси

Слични производи

Димензија : 14*20cm, 5.51"x7.87" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Со

Димензија : 5*11+2.3 см, 1.96"x4.33"+0.9" Совршен за храна, ореви, бонбони, снек пакет Материјал : Kraft Хартија во Боја :

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

Specificatio Димензија : 20cm*30cm, 7.9"x11.8" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може д

Топло Совет : Еден инч е еднаков на околу 2.54 сантиметриДимензии : 12cm*24cm (4.7"*9.4") Материјал : Висок јасност П

100 Компјутери Бела Стендап Kraft Хартија Храна Подарок Перница Со Матирано Прозорец, Патент Затворање Шоп

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново...

6*9cm,200 X Позлата алуминиумска фолија торба топлина запечатува Сребрена металик Aluminized пластични торбичк

Надворешни Димензии : 12cm*22cm Внатре Димензија : 11cm*18cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користа

Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масл

SpecificatioГолемина : 13cm*15cm (5.1"*5.9") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Greaseproof, водоотпорен, нестап Најдобро

СпецификацијаБесплатен Превозот Транспарентна Пластика Мал плоштад Кутии за Пакување Складирање Кути

50pcs / многу13*21cm,15см*23cm,18*29cm 270mic Сјајни Црни Aluminizing Кеси Застане Zip Заклучување на Храна во Прав Кенди Парти

СпецификацијаЈас tem Количество 50 PCS / многу Точка Бр Kraft Меур Кеси 002 Објект Материјали Kraft Меур Главната Б

Specificatio Големина на : 10*10*10.5 см, 3.93"x3.93"x4.13" Употреба : Партија свадба подарок кутија, рачно изработени DIY сап

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Specificatio Големина : 6*6*8cm Употреба : Партија свадба подарок кутија, рачно изработени DIY сапун кутија, колачи

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, оре

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, к

Please wait...