0
clear
  • Бесплатен Превозот 4.3x3.5 (11*9cm) Мека Транспарентен Удар Лиење ПВЦ Топлина Shrinkable Кеси Филм Козметички Складирање Заврши Материјали
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот 4.3x3.5 (11*9cm) Мека Транспарентен Удар Лиење ПВЦ Топлина Shrinkable Кеси Филм Козметички Складирање Заврши Материјали

Бесплатен Превозот 4.3x3.5 (11*9cm) Мека Транспарентен Удар Лиење ПВЦ Топлина Shrinkable Кеси Филм Козметички

DEN 431.52
DEN 371.00

Количината на стоката
Тековен


Големина : 11*9cm, 4.3"*3.5" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираат садови, електроника, стока, уметност опрема, книга, лекови, козметички, инструмент, керамички, електрични апарати за домаќинство, хардверски производи, glasswork и прецизен инструмент и така натаму. Материјал : ПВЦ Боја : Транспарентна Tools : користењето на домаќинството, фен за коса или други алатки кои може удар топла правец на удар.
Топло Совет : Еден инч е еднаков на околу 2.54 сантиметри
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Број На Модел На:
Складирање и пакување
Шема:
Рамно Тип
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Пластични Тип:
ПВЦ
Применливи Простор:
Гардероба
Функција:
Еко-Пријателски
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Пластични

Слични производи

Specificatio Големина на : 10*10*10.5 см, 3.93"x3.93"x4.13" Употреба : Партија свадба подарок кутија, рачно изработени DIY сап

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Specificatio Димензија : 20cm*30cm, 7.9"x11.8" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може д

Надвор Димензија : 15cm*20cm Внатре Димензија : 14cm*18.5 cm Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат

6*9cm,200 X Позлата алуминиумска фолија торба топлина запечатува Сребрена металик Aluminized пластични торбичк

Надворешни Димензии : 12cm*22cm Внатре Димензија : 11cm*18cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користа

Димензија : 14*20cm, 5.51"x7.87" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Со

100 Компјутери Чипка Cookie Бонбони Печење Пластична Амбалажа и Кеси, OPP самолепливи Торба за Накит Додатоци

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново...

100 Pcs Јасно самолепливи Облека Пластична Амбалажа Кеса, Дебели ЈП Торба за Облека Панталони Фармерки, 28x42

СпецификацијаЈас tem Количество 50 PCS / многу Точка Бр Kraft Меур Кеси 002 Објект Материјали Kraft Меур Главната Б

Димензија : 18cm*30cm, 7.1"x11.8" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може да се кор

SpecificatioГолемина : 13cm*15cm (5.1"*5.9") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Greaseproof, водоотпорен, нестап Најдобро

Забелешка : Доколку купите 3 или многу повеќе, можете да добиете 10% попуст попуст, ви благодариме! Answer : _____

Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масл

Димензија : 11cm*18.5 cm, 4.3"x7.3" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може да се ко

SpecificatioУпотреба : Етерично масло шише Пакување кутија, кармин парфем козметички лак шише подарок пакува

Димензија : 10*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се кор

Спецификација Димензија : 14cm*20cm, 5.5"x7.9" Водоотпорен, застане со мат прозорецот, повторно се запечатува, мо

Големина : 17*25cm, 6.7"*9.8" Моден дизајн, мала тежина и голема капацитет, отпорни на вода материјал Патент отво

100 Компјутери Бонбони Бои Шише Стил Колачиња, Бонбони Печење Пакување Кеси,самолепливи Рачно изработен

Specificatio Големина : 6*6*8cm Употреба : Партија свадба подарок кутија, рачно изработени DIY сапун кутија, колачи

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, оре

Димензија : 6*9cm, 2.4"*3.5" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се кори

пакување коверти , поли меур mailers зелена , plalstic поштенски пликови Карактеристики розова поштенска торба

100 Компјутери Бела Стендап Kraft Хартија Храна Подарок Перница Со Матирано Прозорец, Патент Затворање Шоп

Материјал : F масло Димензија : 10*10см, 3.93"x3.93" Главно се користи за пакување на бонбони, чоколади 10 Бои : Зел

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

Топло Совет : Еден инч е еднаков на околу 2.54 сантиметриДимензии : 12cm*24cm (4.7"*9.4") Материјал : Висок јасност П

Please wait...