0
clear
  • 3.5х5.5 (9x14cm) Партија Kraft Хартија Со Јасни Прозорец Пакување Пакет Торба за Храна Кафе Складирање Resealable Zip Заклучување Торбичка
  • -20%
  • -20%
3.5х5.5 (9x14cm) Партија Kraft Хартија Со Јасни Прозорец Пакување Пакет Торба за Храна Кафе Складирање Resealable Zip Заклучување Торбичка

3.5х5.5 (9x14cm) Партија Kraft Хартија Со Јасни Прозорец Пакување Пакет Торба за Храна Кафе Складирање Resealable

DEN 639.84
DEN 550.00

Количината на стоката
Тековен


Specificatio
Надвор Димензија : 9cm*14cm, 3.5"х5.5" Внатре Димензија : 7.5 cm*10.5 см, 3"*4.1" Водоотпорен, zip брава со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај долгорочно чување На поштенски за заклучување торба е лесно затворени и рециклирање, може да се направи подесувате доказ со топлина sealer Материјал : Kraft хартија и пластика
Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот :
Слики
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Дебелина:
9 жица
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Број На Модел На:
3.5х5.5 (9x14cm) Храна Кафе Складирање Resealable Zip Заклучување Торбичка
Материјал:
Kraft Хартија

Слични производи

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработ�

Димензија : 14*20cm, 5.51"x7.87" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Со

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, оре

Опис На ПроизводотОбјектот Количество 50 PCS / многуТочка Бр.Голем Шопинг ТорбаОбјектот МатеријалиПласт�

50pcs / многу13*21cm,15см*23cm,18*29cm 270mic Сјајни Црни Aluminizing Кеси Застане Zip Заклучување на Храна во Прав Кенди Парти�

Големина : 10*20cm, 3.9"*7.9" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираа

100pcs / многу6*8cm Мини Големина Патент Врвот Печат Kraft Хартиена Кеса со Фолија Обложени Внатрешна Прав Леќа�

Димензија : 10cm*15cm, 3.9"х5.9" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат �

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, к�

Надвор Димензија : 15cm*20cm Внатре Димензија : 14cm*18.5 cm Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат

Случаен пакет на стил!Нов Стил Мини Подарок Пакување Кеси / Подарок Пошта / Накит Пакување КесиДимензија

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети�

Димензија : 10*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се кор�

SpecificatioГолемина : 13cm*15cm (5.1"*5.9") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Greaseproof, водоотпорен, нестап Најдобро

Материјал : F масло Димензија : 10*10см, 3.93"x3.93" Главно се користи за пакување на бонбони, чоколади 10 Бои : Зел�

SpecificatioУпотреба : Етерично масло шише Пакување кутија, кармин парфем козметички лак шише подарок пакува�

100 Компјутери Бела Стендап Kraft Хартија Храна Подарок Перница Со Матирано Прозорец, Патент Затворање Шоп�

Спецификација : На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материј�

Specificatio Димензија : 20cm*30cm, 7.9"x11.8" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може д�

СпецификацијаБесплатен Превозот Транспарентна Пластика Мал плоштад Кутии за Пакување Складирање Кути

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Случаен пакет на стил!Нов Стил Висок Квалитет Мини Подарок Пакување / Подарок Пошта / S achet Plastique BonbonМодел

Една страна јасно позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.075 mm еден, �

Please wait...