0
clear
  • 12*24cm 200Pcs Транспарентен Удар Лиење ПВЦ Топлина Shrinkable Пакет Торба Филмот Заврши Козметички Пакување Заврши Јасно Пластика се Намали Торба
  • -20%
  • -20%
12*24cm 200Pcs Транспарентен Удар Лиење ПВЦ Топлина Shrinkable Пакет Торба Филмот Заврши Козметички Пакување Заврши Јасно Пластика се Намали Торба

12*24cm 200Pcs Транспарентен Удар Лиење ПВЦ Топлина Shrinkable Пакет Торба Филмот Заврши Козметички Пакување

DEN 639.84
DEN 550.00

Количината на стоката
Тековен


Топло Совет : Еден инч е еднаков на околу 2.54 сантиметри
Димензии : 12cm*24cm (4.7"*9.4") Материјал : Висок јасност ПВЦ намали филм Користат топлинска пиштол, топлина тунелот или удар со фен да се намали. Употреба : Ставајте вашиот предмет во смалуваат торба и топлина со вашиот удар фен Овие кеси се совршени за широк спектар на пакување : сапуни, свеќи, тегли, подарок, козметика ( чистење на лицето, кожа, тонер, рака лосион, итн.), ТВ & клима уред далечински управувач и други предмети
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Применливи Простор:
дневна соба
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
ПВЦ Топлина Shrink Wrap Film Непропустлива Мембрана Пластична Амбалажа Филм Transpar
Дебелина:
9 жица
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Употреба:
Дребулии
Пластични Тип:
ПВЦ
Форма:
Возен Тип
Големина:
12cm*24cm (4.7*9.4)
Употреба:
користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицирани
Материјал:
ПВЦ

Слични производи

100 Компјутери Бонбони Бои Шише Стил Колачиња, Бонбони Печење Пакување Кеси,самолепливи Рачно изработен

Specificatio Димензија : 20cm*30cm, 7.9"x11.8" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може д

Водоотпорен, добра стегање Совршен за превозот торби и индустриски пакување торбичка за Пакување не е т

Случаен пакет на стил!Нов Стил Мини Подарок Пакување Кеси / Подарок Пошта / Накит Пакување КесиДимензија

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 9x12cmКоличина : 50 компјутери / многуЗа Боите : Ние им

Димензија : 18cm*30cm, 7.1"x11.8" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може да се кор

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, к

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Спецификација : На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материј

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, оре

100 Pcs Јасно самолепливи Облека Пластична Амбалажа Кеса, Дебели ЈП Торба за Облека Панталони Фармерки, 28x42

Димензија : 14*20cm, 5.51"x7.87" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Со

6*9cm,200 X Позлата алуминиумска фолија торба топлина запечатува Сребрена металик Aluminized пластични торбичк

Надвор Димензија : 15cm*20cm Внатре Димензија : 14cm*18.5 cm Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат

100 Компјутери Чипка Cookie Бонбони Печење Пластична Амбалажа и Кеси, OPP самолепливи Торба за Накит Додатоци

Една страна јасно позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.075 mm еден,

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново...

Големина : 10*20cm, 3.9"*7.9" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираа

Specificatio Големина на : 10*10*10.5 см, 3.93"x3.93"x4.13" Употреба : Партија свадба подарок кутија, рачно изработени DIY сап

Specificatio Големина : 6*6*8cm Употреба : Партија свадба подарок кутија, рачно изработени DIY сапун кутија, колачи

Опис На ПроизводотОбјектот Количество 50 PCS / многуТочка Бр.Голем Шопинг ТорбаОбјектот МатеријалиПласт

Поли Кеси 12*15 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични Кеси Само Лепило Печат кесипакет на Кора Тоа и

Димензија : 11cm*18.5 cm, 4.3"x7.3" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може да се ко

Големина : 17*25cm, 6.7"*9.8" Моден дизајн, мала тежина и голема капацитет, отпорни на вода материјал Патент отво

Димензија : 10*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се кор

Материјал : F масло Димензија : 10*10см, 3.93"x3.93" Главно се користи за пакување на бонбони, чоколади 10 Бои : Зел

100pcs / многу6*8cm Мини Големина Патент Врвот Печат Kraft Хартиена Кеса со Фолија Обложени Внатрешна Прав Леќа

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Димензија : 6*9cm, 2.4"*3.5" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се кори

Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масл

Please wait...