0
clear
  • 8*8cm 8000Pcs/Многу 3.14x3.14 Мулти Обоени Фолија Обвивка За Чоколади Sweetmeats Пакување Сребро Хартија Шарени Калај Фолија
  • -20%
  • -20%
8*8cm 8000Pcs/Многу 3.14x3.14 Мулти Обоени Фолија Обвивка За Чоколади Sweetmeats Пакување Сребро Хартија Шарени Калај Фолија

8*8cm 8000Pcs/Многу 3.14x3.14 Мулти Обоени Фолија Обвивка За Чоколади Sweetmeats Пакување Сребро Хартија Шарени

DEN 5231.52
DEN 4342.00

Количината на стоката
Тековен


Забелешка : Доколку купите 3 или многу повеќе, можете да добиете 10% попуст попуст, ви благодариме!
Answer : ___________________________ Note : Оваа фолија Хартија за Завиткување Со Решетки Шема Декорација 8*8cm 8000 Pcs/Многу 3.14"x3.14" Мулти Обоени Фолија Обвивка За Чоколади Sweetmeats Пакување Хартија Шарени Калај Фолија трговија на Големо Материјал : F масло Димензии : 8*8cm, 3.14"x3.14" Главно се користи за пакување на бонбони, чоколади 10 Бои : Sliver, Златна, Зелена, Црвена, Виолетова, Розова, Кралска Сина, Небото сино, Кафе, Портокал
Ако имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactus.
Ние ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.
Ви благодариме!
Посакуваме да имате пријатен шопинг
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

боја:
Зелена, Црвена, Розева, Виолетова, Портокалова, Виолетова, Небото Сино, Кафе, сребрена, Златна
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Употреба:
Храна
Применливи Простор:
Кујна
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Дебелина:
7 жица
Број На Модел На:
8*8cm 3.14x3.14 Мулти Обоени Фолија Обвивка
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Возен Тип
Материјал:
Калај

Слични производи

Спецификација : Надвор Димензија : 21cm*26cm Внатре Димензија : 19cm*22cm Водоотпорен, повторно запечатува, може

100 Компјутери Бела Стендап Kraft Хартија Храна Подарок Перница Со Матирано Прозорец, Патент Затворање Шоп

пакување коверти , поли меур mailers зелена , plalstic поштенски пликови Карактеристики розова поштенска торба

Случаен пакет на стил!Нов Стил Висок Квалитет Мини Подарок Пакување / Подарок Пошта / S achet Plastique BonbonМодел

100pcs / многу6*8cm Мини Големина Патент Врвот Печат Kraft Хартиена Кеса со Фолија Обложени Внатрешна Прав Леќа

Спецификација Димензија : 14cm*20cm, 5.5"x7.9" Водоотпорен, застане со мат прозорецот, повторно се запечатува, мо

Надвор Димензија : 15cm*20cm Внатре Димензија : 14cm*18.5 cm Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат

Димензија : 11cm*18.5 cm, 4.3"x7.3" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може да се ко

Димензија : 14*20cm, 5.51"x7.87" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Со

Надворешни Димензии : 12cm*22cm Внатре Димензија : 11cm*18cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користа

Надвор Димензија : 7cm*10см, 2.8"*3.9" Внатре Димензија : 6cm*6.5 cm, 2.4"*2.6" Водоотпорен, повторно запечатува, може да

Поли Кеси 12*15 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични Кеси Само Лепило Печат кесипакет на Кора Тоа и

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, к

Големина : 10*20cm, 3.9"*7.9" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираа

100 Компјутери Чипка Cookie Бонбони Печење Пластична Амбалажа и Кеси, OPP самолепливи Торба за Накит Додатоци

Материјал : F масло Димензија : 10*10см, 3.93"x3.93" Главно се користи за пакување на бонбони, чоколади 10 Бои : Зел

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработ

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, оре

Димензија : 11cm*16cm 13x18cm 14x19cm 15x22cm 17x24cm 18x26cm 20x30cm Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува,

Specificatio Големина на : 10*10*10.5 см, 3.93"x3.93"x4.13" Употреба : Партија свадба подарок кутија, рачно изработени DIY сап

Употреба : Етерично масло шише Пакување кутија, кармин парфем козметички лак шише подарок пакување кути

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

Димензија : 10cm*15cm, 3.9"х5.9" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат

Please wait...