0
clear
  • 100pcs/многу-6*8cm Мини Големина Патент Врвот Печат Kraft Хартиена Кеса со Фолија Обложени Внатрешна Прав Леќата Шеќер Чај Складирање Кеси
  • -20%
  • -20%
100pcs/многу-6*8cm Мини Големина Патент Врвот Печат Kraft Хартиена Кеса со Фолија Обложени Внатрешна Прав Леќата Шеќер Чај Складирање Кеси

100pcs/многу-6*8cm Мини Големина Патент Врвот Печат Kraft Хартиена Кеса со Фолија Обложени Внатрешна Прав Леќата

DEN 408.00
DEN 351.00

Количината на стоката
Тековен


100pcs/многу-6*8cm Мини Големина Патент Врвот Печат Kraft Хартиена Кеса со Фолија Обложени Внатрешна Прав Леќата Шеќер Чај Складирање Кеси
Димензии : ширина 6 * должина 8cm (прибл. 2.34"*3.12" 1cm=0.39 инчи) Материјал : Надворешната страна kraft хартија, внатрешната страна алуминиумска фолија обложени Дебелина : 28 жица = 0.28 mm = 280 micron ( двете страни заедно) Количеството : 100pieces/многу Затворање : патент врвот Капацитет : тоа е многу мини големина. Тоа може да пакет околу 10g од ориз, само за вашиот референца.
*PIease имајте на ум дека тоа не е застане тип. сликата е само за вашиот референца.*
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Број На Модел На:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Пластични

Слични производи

Димензија : 10*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се кор

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, к

Една страна јасно позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.075 mm еден,

Надвор Димензија : 7cm*10см, 2.8"*3.9" Внатре Димензија : 6cm*6.5 cm, 2.4"*2.6" Водоотпорен, повторно запечатува, може да

Димензија : 11cm*16cm 13x18cm 14x19cm 15x22cm 17x24cm 18x26cm 20x30cm Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува,

Материјал : F масло Димензија : 10*10см, 3.93"x3.93" Главно се користи за пакување на бонбони, чоколади 10 Бои : Зел

Димензија : 14*20cm, 5.51"x7.87" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Со

Димензија : 6*9cm, 2.4"*3.5" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се кори

Димензија : 10cm*15cm, 3.9"х5.9" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

Specificatio Големина на : 10*10*10.5 см, 3.93"x3.93"x4.13" Употреба : Партија свадба подарок кутија, рачно изработени DIY сап

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 30x40cmКоличина и Бои : Тоа е Големо линкот , 100 компју

SpecificatioУпотреба : Етерично масло шише Пакување кутија, кармин парфем козметички лак шише подарок пакува

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масл

100 Компјутери Бела Стендап Kraft Хартија Храна Подарок Перница Со Матирано Прозорец, Патент Затворање Шоп

Опис На ПроизводотОбјектот Количество 50 PCS / многуТочка Бр.Голем Шопинг ТорбаОбјектот МатеријалиПласт

Димензија : 10*и 17,5 см, 3.93"x6.88" Совршен за храна, кафе, шеќер, прав, Чај долгорочно чување Zip заклучување торб

Големина : 17*25cm, 6.7"*9.8" Моден дизајн, мала тежина и голема капацитет, отпорни на вода материјал...

50pcs / многу13*21cm,15см*23cm,18*29cm 270mic Сјајни Црни Aluminizing Кеси Застане Zip Заклучување на Храна во Прав Кенди Парти

Please wait...