0
clear
  • Бесплатен превозот Розова хартија кармин кутија, мали DIY розова пакување подарок кутија 2*2*7.1 cm
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот Розова хартија кармин кутија, мали DIY розова пакување подарок кутија 2*2*7.1 cm

Бесплатен превозот Розова хартија кармин кутија, мали DIY розова пакување подарок кутија 2*2*7.1 cm

DEN 726.72
DEN 625.00

Количината на стоката
Тековен

Употреба : Етерично масло шише Пакување кутија, кармин парфем козметички лак шише подарок пакување кутија, кутија за накит. Материјал : Висок квалитет на kraft paper Size : 2*2*7.1 cm овој линк боја на стандардниот како РОЗОВА боја, други бои, можете да контактирате со нас! Answer : ___________________________ Note : Ние испрати кутии од станот. Што треба да се свитка нив самите!
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

боја:
Беж
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Пластични
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
пакување торба
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси

Слични производи

50pcs / многу13*21cm,15см*23cm,18*29cm 270mic Сјајни Црни Aluminizing Кеси Застане Zip Заклучување на Храна во Прав Кенди Парти

Надвор Димензија : 7cm*10см, 2.8"*3.9" Внатре Димензија : 6cm*6.5 cm, 2.4"*2.6" Водоотпорен, повторно запечатува, може да

Надвор Димензија : 15cm*20cm Внатре Димензија : 14cm*18.5 cm Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат

Големина : 17*25cm, 6.7"*9.8" Моден дизајн, мала тежина и голема капацитет, отпорни на вода материјал Патент отво

Спецификација : На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материј

100 Компјутери Чипка Cookie Бонбони Печење Пластична Амбалажа и Кеси, OPP самолепливи Торба за Накит Додатоци

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 30x40cmКоличина и Бои : Тоа е Големо линкот , 100 компју

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за бонбони, чај, накит одл

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

100 Pcs Јасно самолепливи Облека Пластична Амбалажа Кеса, Дебели ЈП Торба за Облека Панталони Фармерки, 28x42

SpecificatioУпотреба : Етерично масло шише Пакување кутија, кармин парфем козметички лак шише подарок пакува

Големина : 10*20cm, 3.9"*7.9" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираа

100 Компјутери Бела Стендап Kraft Хартија Храна Подарок Перница Со Матирано Прозорец, Патент Затворање Шоп

Случаен пакет на стил!Нов Стил Висок Квалитет Мини Подарок Пакување / Подарок Пошта / S achet Plastique BonbonМодел

Димензија : 10*и 17,5 см, 3.93"x6.88" Совршен за храна, кафе, шеќер, прав, Чај долгорочно чување Zip заклучување торб

Една страна јасно позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.075 mm еден,

Димензија : 6*9cm, 2.4"*3.5" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се кори

SpecificatioГолемина : 13cm*15cm (5.1"*5.9") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Greaseproof, водоотпорен, нестап Најдобро

100 Компјутери Бонбони Бои Шише Стил Колачиња, Бонбони Печење Пакување Кеси,самолепливи Рачно изработен

Спецификација Димензија : 14cm*20cm, 5.5"x7.9" Водоотпорен, застане со мат прозорецот, повторно се запечатува, мо

Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масл

Димензија : 11cm*16cm 13x18cm 14x19cm 15x22cm 17x24cm 18x26cm 20x30cm Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува,

Specificatio Големина : 6*6*8cm Употреба : Партија свадба подарок кутија, рачно изработени DIY сапун кутија, колачи

Опис На ПроизводотОбјектот Количество 50 PCS / многуТочка Бр.Голем Шопинг ТорбаОбјектот МатеријалиПласт

Specificatio Големина на : 10*10*10.5 см, 3.93"x3.93"x4.13" Употреба : Партија свадба подарок кутија, рачно изработени DIY сап

Please wait...