0
clear
  • 10*15cm Алуминиумска Фолија Resealable Вентил Патент Мало Пакување Пакување Торба, Ziplock Zip Заклучување Пластична Кеса За забава Пакет
  • -20%
  • -20%
10*15cm Алуминиумска Фолија Resealable Вентил Патент Мало Пакување Пакување Торба, Ziplock Zip Заклучување Пластична Кеса За забава Пакет

10*15cm Алуминиумска Фолија Resealable Вентил Патент Мало Пакување Пакување Торба, Ziplock Zip Заклучување

DEN 527.52
DEN 454.00

Количината на стоката
Тековен

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново. Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање на Материјалот : алуминиумска фолија Мерење : Надвор Димензија : 10cm*15cm, Внатре Димензија : 9cm*11.5 cm Боја : Сребрена
Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот :
Ако имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactus.
Ние ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.
Ви благодариме!
Посакуваме да имате пријатен шопинг
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Храна
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Број На Модел На:
10*15cm Алуминиумска Фолија Resealable Вентил Патент Мало Пакување Пакување Ба
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Форма:
Торба За Компресија Тип
Шема:
Три-димензионални Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Дебелина:
8 жица
Применливи Простор:
дневна соба
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Алуминиумска Фолија

Слични производи

100 Pcs Јасно самолепливи Облека Пластична Амбалажа Кеса, Дебели ЈП Торба за Облека Панталони Фармерки, 28x42

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

SpecificatioУпотреба : Етерично масло шише Пакување кутија, кармин парфем козметички лак шише подарок пакува

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за бонбони, чај, накит одл

Specificatio Големина : 6*6*8cm Употреба : Партија свадба подарок кутија, рачно изработени DIY сапун кутија, колачи

Големина : 10*20cm, 3.9"*7.9" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираа

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработ

Спецификација Димензии : 12cm*20cm, 4.7"x7.9" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да

Спецификација : Надвор Димензија : 21cm*26cm Внатре Димензија : 19cm*22cm Водоотпорен, повторно запечатува, може

Димензија : 18cm*30cm, 7.1"x11.8" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може да се кор

Опис На ПроизводотОбјектот Количество 50 PCS / многуТочка Бр.Голем Шопинг ТорбаОбјектот МатеријалиПласт

Случаен пакет на стил!Нов Стил Мини Подарок Пакување Кеси / Подарок Пошта / Накит Пакување КесиДимензија

Спецификација Димензија : 14cm*20cm, 5.5"x7.9" Водоотпорен, застане со мат прозорецот, повторно се запечатува, мо

СпецификацијаЈас tem Количество 50 PCS / многу Точка Бр Kraft Меур Кеси 002 Објект Материјали Kraft Меур Главната Б

Димензија : 11cm*16cm 13x18cm 14x19cm 15x22cm 17x24cm 18x26cm 20x30cm Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува,

9*16cm Бело, проѕирни BOPP бисер филм ziplock торба100pcs / пакет накит пластични кеси, обновливи патент earing вреќа к

100pcs / многу Рециклираат Бела Пластика врши Шопинг Кеси, Обична Јасно Супермаркет Вест Чантата со Рачка,

100 Компјутери Чипка Cookie Бонбони Печење Пластична Амбалажа и Кеси, OPP самолепливи Торба за Накит Додатоци

Поли Кеси 12*15 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични Кеси Само Лепило Печат кесипакет на Кора Тоа и

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, оре

Надворешни Димензии : 12cm*22cm Внатре Димензија : 11cm*18cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користа

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 30x40cmКоличина и Бои : Тоа е Големо линкот , 100 компју

Димензија : 10*и 17,5 см, 3.93"x6.88" Совршен за храна, кафе, шеќер, прав, Чај долгорочно чување Zip заклучување торб

Спецификација : На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материј

Надвор Димензија : 15cm*20cm Внатре Димензија : 14cm*18.5 cm Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат

пакување коверти , поли меур mailers зелена , plalstic поштенски пликови Карактеристики розова поштенска торба

Please wait...