0
clear
  • Големина:250*350mm, розова амбалажа кеса , поли mailers розова , plalstic поштенски пликови Розова пластични подарок перница
  • -20%
  • -20%
Големина:250*350mm, розова амбалажа кеса , поли mailers розова , plalstic поштенски пликови Розова пластични подарок перница

Големина:250*350mm, розова амбалажа кеса , поли mailers розова , plalstic поштенски пликови Розова пластични

DEN 1632.00
DEN 1404.00

Количината на стоката
Тековен


пакување коверти , поли меур mailers зелена , plalstic поштенски пликови Карактеристики розова поштенска торба Слика
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Дебелина:
9 жица
Применливи Простор:
Кујна
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Функција:
Еко-Пријателски
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
поли mailers кеси, поли mailers пластични коверти,розова пластични shippin

Слични производи

50pcs / многу13*21cm,15см*23cm,18*29cm 270mic Сјајни Црни Aluminizing Кеси Застане Zip Заклучување на Храна во Прав Кенди Парти

Спецификација Димензија : 14cm*20cm, 5.5"x7.9" Водоотпорен, застане со мат прозорецот, повторно се запечатува, мо

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, оре

Димензија : 6*9cm, 2.4"*3.5" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се кори

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 9x12cmКоличина : 50 компјутери / многуЗа Боите : Ние им

Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масл

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработ

Димензија : 11cm*16cm 13x18cm 14x19cm 15x22cm 17x24cm 18x26cm 20x30cm Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува,

Димензија : 18cm*30cm, 7.1"x11.8" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може да се кор

100pcs / многу Рециклираат Бела Пластика врши Шопинг Кеси, Обична Јасно Супермаркет Вест Чантата со Рачка,

Спецификација : На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материј

9*16cm Бело, проѕирни BOPP бисер филм ziplock торба100pcs / пакет накит пластични кеси, обновливи патент earing вреќа к

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработка на накит, рак

Димензија : 14*20cm, 5.51"x7.87" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Со

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 30x40cmКоличина и Бои : Тоа е Големо линкот , 100 компју

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за бонбони, чај, накит одл

Димензија : 10cm*15cm, 3.9"х5.9" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат

SpecificatioГолемина : 13cm*15cm (5.1"*5.9") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Greaseproof, водоотпорен, нестап Најдобро

Димензија : 11cm*18.5 cm, 4.3"x7.3" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може да се ко

Големина : 10*20cm, 3.9"*7.9" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираа

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, к

100 Компјутери Чипка Cookie Бонбони Печење Пластична Амбалажа и Кеси, OPP самолепливи Торба за Накит Додатоци

Спецификација : Надвор Димензија : 21cm*26cm Внатре Димензија : 19cm*22cm Водоотпорен, повторно запечатува, може

Опис На ПроизводотОбјектот Количество 50 PCS / многуТочка Бр.Голем Шопинг ТорбаОбјектот МатеријалиПласт

Надвор Димензија : 15cm*20cm Внатре Димензија : 14cm*18.5 cm Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат

100 Компјутери Бонбони Бои Шише Стил Колачиња, Бонбони Печење Пакување Кеси,самолепливи Рачно изработен

100pcs / број 12 големини options Алуминиумска Фолија Рамен Дното Торба Zip Заклучување Печат Торби за Храна При

Please wait...