0
clear
  • 100 Компјутери Бела Стенд-ап Kraft Хартија Храна Подарок Перница Со Прозорецот, Патент Затворање Складирање кеси Торбичка за Ужинка Печење Колачиња Бонбони
  • -20%
  • -20%
100 Компјутери Бела Стенд-ап Kraft Хартија Храна Подарок Перница Со Прозорецот, Патент Затворање Складирање кеси Торбичка за Ужинка Печење Колачиња Бонбони

100 Компјутери Бела Стенд-ап Kraft Хартија Храна Подарок Перница Со Прозорецот, Патент Затворање Складирање

DEN 799.68
DEN 664.00

Количината на стоката
Тековен

100 Компјутери Бела Стенд-ап Kraft Хартија Храна Подарок Перница Со Матирано Прозорец, Патент Затворање Шопинг Торба Торбичка за Ужинка Колачиња, Бонбони
Она што е во кутијата ? - 100 pcswhite kraft хартија храна торба со прозорецот Материјал : Kraft хартија + Матирано PE пластичен прозорец за Затворање : Zip затворање Боја : Бела Функција : Еднократно, стенд-ап дизајн,zip closute Апликација : Колачи,Суво овошје, ужинка храна, жито, чај, медицина итн Одговараат за : Домашна храна со рака,Храна Големина на чување : 9x14, 10x15, 12x20, 14x20, 15x22, 17x24, 18x26, 20x30, 23x33, 25x35cm
Слики на бела стенд-ап kraft хартија за печење храна за пакување кеси
Детали на белата стенд-ап kraft хартија за печење храна за пакување кеси
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

боја:
9x14x3cm, 10x15x3cm, 12x20x3cm, 14x20x4cm, 15x22x4cm, 17x24x4cm, 18x26x5cm, 20x30x5cm, 23x33x5cm, 25x35x5cm
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Zip затворање
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Шема:
Три-димензионални Тип
Применливи Простор:
дневна соба
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Пластични
Големина:
9x14, 10x15, 12x20, 14x20, 15x22, 17x24, 18x26, 20x30, 23x33, 25x35cm
одговараат за:
Домашна храна со рака,Храна за складирање
Примена:
Колачи,Суво овошје, ужинка храна, жито, чај, медицина итн
Функција:
Еднократно, стенд-ап дизајн,zip closute
Затворање:
Zip затворање
боја:
Бела
Материјал:
Kraft хартија + Матирано PE пластичен прозорец

Слични производи

Димензија : 10*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се кор

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, оре

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, к

100pcs / многу Рециклираат Бела Пластика врши Шопинг Кеси, Обична Јасно Супермаркет Вест Чантата со Рачка,

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

Спецификација : На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материј

Поли Кеси 12*15 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични Кеси Само Лепило Печат кесипакет на Кора Тоа и

Спецификација Надвор Димензија : 23*35cm, Внатре Димензија : 21*30cm Совршен за храна, кафе, шеќер долгорочно чу

Димензија : 11cm*18.5 cm, 4.3"x7.3" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може да се ко

Водоотпорен, добра стегање Совршен за превозот торби и индустриски пакување торбичка за Пакување не е т

Опис На ПроизводотОбјектот Количество 50 PCS / многуТочка Бр.Голем Шопинг ТорбаОбјектот МатеријалиПласт

Надворешни Димензии : 12cm*22cm Внатре Димензија : 11cm*18cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користа

100 Компјутери Бонбони Бои Шише Стил Колачиња, Бонбони Печење Пакување Кеси,самолепливи Рачно изработен

Specificatio Големина на : 10*10*10.5 см, 3.93"x3.93"x4.13" Употреба : Партија свадба подарок кутија, рачно изработени DIY сап

Материјал : F масло Димензија : 10*10см, 3.93"x3.93" Главно се користи за пакување на бонбони, чоколади 10 Бои : Зел

Димензија : 14*20cm, 5.51"x7.87" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Со

100 Компјутери Чипка Cookie Бонбони Печење Пластична Амбалажа и Кеси, OPP самолепливи Торба за Накит Додатоци

Please wait...