0
clear
  • 14*20cm 100Pcs/ Многу Чај Бонбони Застане Златна Алуминиумска Фолија Складирање Кеси Кафе Doypack Топлина Печат Mylar Ziplock Пакет Торбичка
  • -20%
  • -20%
14*20cm 100Pcs/ Многу Чај Бонбони Застане Златна Алуминиумска Фолија Складирање Кеси Кафе Doypack Топлина Печат Mylar Ziplock Пакет Торбичка

14*20cm 100Pcs/ Многу Чај Бонбони Застане Златна Алуминиумска Фолија Складирање Кеси Кафе Doypack Топлина Печат

DEN 1631.52
DEN 1403.00

Количината на стоката
Тековен


Димензија : 14*20cm, 5.51"x7.87" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај долгорочно чување На поштенски за заклучување торба е лесно затворени и рециклирање, може да се направи подесувате доказ со топлина sealer Материјал : Алуминиумска Фолија Боја : Златна
Ако имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactus.
Ние ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.
Ви благодариме!
Посакуваме да имате пријатен шопинг
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Пластични
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси

Слични производи

Надворешни Димензии : 12cm*22cm Внатре Димензија : 11cm*18cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користа

Случаен пакет на стил!Нов Стил Висок Квалитет Мини Подарок Пакување / Подарок Пошта / S achet Plastique BonbonМодел

Спецификација : На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материј

100pcs / број 12 големини options Алуминиумска Фолија Рамен Дното Торба Zip Заклучување Печат Торби за Храна При

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработ

Димензија : 11cm*18.5 cm, 4.3"x7.3" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може да се ко

Надвор Димензија : 15cm*21cm Внатре Димензија : 14cm*и 17,5 см Водоотпорен, повторно запечатува, може да се корист

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за бонбони, чај, накит одл

СпецификацијаЈас tem Количество 50 PCS / многу Точка Бр Kraft Меур Кеси 002 Објект Материјали Kraft Меур Главната Б

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, к

Specificatio Големина на : 10*10*10.5 см, 3.93"x3.93"x4.13" Употреба : Партија свадба подарок кутија, рачно изработени DIY сап

Спецификација Димензија : 14cm*20cm, 5.5"x7.9" Водоотпорен, застане со мат прозорецот, повторно се запечатува, мо

Материјал : Висок квалитет ЈП Совршен пакување торба за сок, млеко, пиење, желе, оцет, соја сос, вино, масл

100 Компјутери Бонбони Бои Шише Стил Колачиња, Бонбони Печење Пакување Кеси,самолепливи Рачно изработен

Димензија : 10cm*15cm, 3.9"х5.9" Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува, може да се користат

Спецификација : Надвор Димензија : 21cm*26cm Внатре Димензија : 19cm*22cm Водоотпорен, повторно запечатува, може

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 30x40cmКоличина и Бои : Тоа е Големо линкот , 100 компју

Димензија : 10*15cm, 3.9"*5.9" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се кор

Случаен пакет на стил!Нов Стил Мини Подарок Пакување Кеси / Подарок Пошта / Накит Пакување КесиДимензија

Димензија : 6*9cm, 2.4"*3.5" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се кори

Спецификација : Големина : 11cm*15cm Спречи статични startup и штит чувствителни електронски компоненти од оште

Водоотпорен, добра стегање Совршен за превозот торби и индустриски пакување торбичка за Пакување не е т

100pcs / многу Рециклираат Бела Пластика врши Шопинг Кеси, Обична Јасно Супермаркет Вест Чантата со Рачка,

Надвор Димензија : 15cm*20cm Внатре Димензија : 14cm*18.5 cm Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат

100 Pcs Јасно самолепливи Облека Пластична Амбалажа Кеса, Дебели ЈП Торба за Облека Панталони Фармерки, 28x42

Please wait...