0
clear
  • 26*37cm Алуминиумска Фолија / Заоблачено Resealable Вентил Патент заклучување на Мало Пакување Пакување Торба, Zip Заклучување Ziplock Пластична Кеса Партија Пакет
  • -20%
  • -20%
26*37cm Алуминиумска Фолија / Заоблачено Resealable Вентил Патент заклучување на Мало Пакување Пакување Торба, Zip Заклучување Ziplock Пластична Кеса Партија Пакет

26*37cm Алуминиумска Фолија / Заоблачено Resealable Вентил Патент заклучување на Мало Пакување Пакување Торба,

DEN 1343.52
DEN 1155.00

Количината на стоката
Тековен

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново. Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање Материјал : Висок квалитет транспарентен PP(Propene Полимер) Мерење : Надвор Димензија : 26cm*37cm, Внатре Димензија : 24.5 cm*33cm Боја : Пред е јасно, Назад е алуминиумска фолија
Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот :
Ако имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactus.
Ние ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.
Ви благодариме!
Посакуваме да имате пријатен шопинг
Слики од јасно пред alumimun фолија ziplock храна складирање торба торбичка : Апликации на јасни пред alumimun фолија ziplock храна складирање торба торбичка : Предности на јасни пред alumimun фолија ziplock храна складирање торба торбичка : Различни од јасно пред alumimun фолија ziplock храна складирање торба торбичка :
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Применливи Простор:
Кујна
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Број На Модел На:
26*37cm Алуминиумска Фолија / Заоблачено Resealable Вентил Пластична Кеса
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Шема:
Три-димензионални Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Дебелина:
8 жица
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Алуминиумска Фолија

Слични производи

Големина : 17*25cm, 6.7"*9.8" Моден дизајн, мала тежина и голема капацитет, отпорни на вода материјал Патент отво

Спецификација : Големина : 11cm*15cm Спречи статични startup и штит чувствителни електронски компоненти од оште

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

SpecificatioУпотреба : Етерично масло шише Пакување кутија, кармин парфем козметички лак шише подарок пакува

Надвор Димензија : 7cm*10см, 2.8"*3.9" Внатре Димензија : 6cm*6.5 cm, 2.4"*2.6" Водоотпорен, повторно запечатува, може да

100 Pcs Јасно самолепливи Облека Пластична Амбалажа Кеса, Дебели ЈП Торба за Облека Панталони Фармерки, 28x42

Димензија : 11cm*18.5 cm, 4.3"x7.3" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може да се ко

Водоотпорен, добра стегање Совршен за превозот торби и индустриски пакување торбичка за Пакување не е т

Ве молиме Имајте во предвид : цената вклучува торба само,не вклучуваат бонбони Материјал : Висок квалите

Димензија : 6*9cm, 2.4"*3.5" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Може да се кори

Димензија : 11cm*16cm 13x18cm 14x19cm 15x22cm 17x24cm 18x26cm 20x30cm Водоотпорен, застане со прозорецот, повторно се запечатува,

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна во прав, кафе, оре

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, к

Димензија : 10*и 17,5 см, 3.93"x6.88" Совршен за храна, кафе, шеќер, прав, Чај долгорочно чување Zip заклучување торб

100pcs / многу Рециклираат Бела Пластика врши Шопинг Кеси, Обична Јасно Супермаркет Вест Чантата со Рачка,

Случаен пакет на стил!Нов Стил Мини Подарок Пакување Кеси / Подарок Пошта / Накит Пакување КесиДимензија

Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за бонбони, чај, накит одл

Надворешни Димензии : 12cm*22cm Внатре Димензија : 11cm*18cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користа

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за изработ

Големина : 10*20cm, 3.9"*7.9" Употреба : се користи широко во областа на вино, храна, спортски стока, дезинфицираа

Спецификација : Надвор Димензија : 21cm*26cm Внатре Димензија : 19cm*22cm Водоотпорен, повторно запечатува, може

Случаен пакет на стил!Нов Стил Висок Квалитет Мини Подарок Пакување / Подарок Пошта / S achet Plastique BonbonМодел

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 9x12cmКоличина : 50 компјутери / многуЗа Боите : Ние им

Спецификација Димензија : 14cm*20cm, 5.5"x7.9" Водоотпорен, застане со мат прозорецот, повторно се запечатува, мо

Спецификација : На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материј

Опис : Проѕирни позлата алуминиум ziplock торбаСпецификација : Лесен за употреба.Дебелина : 0.08 mm еден, двост

Опис На ПроизводотОбјектот Количество 50 PCS / многуТочка Бр.Голем Шопинг ТорбаОбјектот МатеријалиПласт

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Organza кесиГолемина : 30x40cmКоличина и Бои : Тоа е Големо линкот , 100 компју

Please wait...