0
clear
  • 100pcs/многу - Матирано транспарентна Пластика Подарок Торба Zip Заклучување на Рамен Печат Дното Торбичка за Храна Кафе и Шеќер Складирање 9 големини опции
  • -20%
  • -20%
100pcs/многу - Матирано транспарентна Пластика Подарок Торба Zip Заклучување на Рамен Печат Дното Торбичка за Храна Кафе и Шеќер Складирање 9 големини опции

100pcs/многу - Матирано транспарентна Пластика Подарок Торба Zip Заклучување на Рамен Печат Дното Торбичка

DEN 648.00
DEN 557.00

Количината на стоката
Тековен


100pcs/многу - Матирано транспарентна Пластика Подарок Торба Zip Заклучување на Рамен Печат Дното Торбичка за Храна Кафе и Шеќер Складирање 9 големини опции
Големина : 8*12cm / 3.12"*4.68" ( Тоа може да пакет 80g ориз. )
9*15cm / 3.51"*5.85" ( Тоа може да пакет 110g ориз. )
11*17cm / 4.29"*6.63" ( Тоа може да пакет 150g ориз. )
12*18cm / 4.68"*7.02" ( Тоа може да пакет 180g ориз. )
13*20cm / 5.07"*7.81" ( Тоа може да пакет 300g ориз. )
15*22cm / 5.85"8.58" ( Тоа може да пакет 450g ориз. )
17*23cm / 6.63"8.97" ( Тоа може да пакет 650g ориз. )
18*26cm / 7.02"*10.14" ( Тоа може да пакет 800g ориз. )
20*30cm / 7.81"11.7" ( Тоа може да пакет 1200g ориз. )
Количина : 100pcs,opp вреќа пакет
Материјал : пп/pe пластичен филм
Примена
подароци,семиња,ужинка,хемиски производи
забелешка
Бидејќи различни displayers,можеби постои некоја боја разлика.1-5мм големина erro е дозволено.
слики
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

боја:
9x15cm, 17x23cm, 11x17cm, 20x30cm, 12x18cm, 18x26cm, 8x12cm, 13x20cm, 15x22cm
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Применливи Простор:
Кујна
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Број На Модел На:
Матирано транспарентна Пластика Подарок Торба Zip Заклучување на Рамен Печат Дното Торбичка f
Функција:
Еко-Пријателски
Дебелина:
8 жица
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Пластични

Слични производи

20*30cm,100pcs / Многу Само Лепило Печат OPP вреќа двете страни јасно кеси, Лепак лента запечатена Пластична то

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

Specificatio Совршен за изработка на накит, ракотворби, костим дизајн, Електронски производи & додатоци итн Ма

НАЈДОБРИТЕ NONSTICK сад направен од силикон кој ви овозможува да добиете 100% на секој леплива супстанца надв

Големина : 47*40*25cmМатеријал : ЈутаТежина : 0.28 KGВи благодариме за вашиот избере и да се купи, ви благодариме!

Најдобрите Аниме К Проектот Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Компресија Тип Кеси Голе

Димензија : 11cm*17cm, 4.3"x6.7" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Со

Спецификација Надвор Димензија : 22cm*29cm Внатре Димензија : 21cm*беа 25,5 см Водоотпорен, повторно запечатува,

Моден Жените СТП Кожа Накит Прстен Ѓердан Обетки Кутија Козметички Екранот Торба за Чување на Кутии Опи

Надвор Димензија : 8.5 cm*16cm Внатре Димензија : 7.5 cm*13cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат

Дома Мебел Облека Организатор Складирање Кутија Големи Димензии Неплетени Свитлива Фиока Плакарот Сад

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

Прекрасна модерен рака завиткани алуминиумска фолија изолирани торба за чување торба 29*16*23cm бесплатен

Спецификација : Надвор Димензија : 22cm*32cm Внатре Димензија : 20cm*28cm Водоотпорен, повторно запечатува, може

Продажбата На Услугата1,Политика На ВраќањеНие гарантираме 100% задоволство Целосна наплата, замена или

Големина : 36*26*5cmМатеријал : OxfordТежина : 0.28 KGВи благодариме за вашиот избере и да се купи, ви благодариме!

Најдобри Натприродни Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Компресија Тип Кеси Големина 18

Здраво , Пријател, Добар ден ! Добредојдовте на Нашата Продавница, Овде Ќе се Добијат Најдобри Производи,

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : ЈасноЛесно да се зацврсти домати рас

Здраво,почитувани Купувачи,Добредојдовте на нашата продавница!Ние се приклучи aliexpress голема промоција,

100 Pcs Мали Димензии Транспарентен Облека Патент Амбалажа Кеса,Организирање на Складирањето Кеса,Пласти

Падне во љубов со здрава, лесно готвење со иновативни производи благодарение на силиконски свежи торба.

SpecificatioДимензија : 3*10*12cm Употреба : Совршен за Накит, Бонбони, Подарок, DIY, рачно изработени сапун, Чоколад

Материјал : PloyesterГолемина : 26x12x13 cm (10.22x4.72x5.11 ")Пакет : вклучуваат 1pcsПредност : 1.100% Сосема нов, екопријателс

Please wait...