0
clear
  • 3.5х5.9 (9x15cm) Матирано Површината Јасно Пластика Zip Заклучување Пакување Кеси Само Печат Застане Торбичка за Храна Кафе и Шеќер Складирање
  • -20%
  • -20%
3.5х5.9 (9x15cm) Матирано Површината Јасно Пластика Zip Заклучување Пакување Кеси Само Печат Застане Торбичка за Храна Кафе и Шеќер Складирање

3.5х5.9 (9x15cm) Матирано Површината Јасно Пластика Zip Заклучување Пакување Кеси Само Печат Застане Торбичка

DEN 479.52
DEN 412.00

Количината на стоката
Тековен

Димензија : 9cm*15cm, 3.5"х5.9" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај долгорочно чување На поштенски за заклучување торба е лесно затворени и рециклирање, може да се направи подесувате доказ со топлина sealer Боја : Јасно
Ако имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactus.
Ние ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.
Ви благодариме!
Сакате да имате убаво референци Слики На замрзнатото пластични стенд-ап торба за костум за пакет жито cookie печење снек На замрзнатото пластични стенд-ап торба за костум за пакет bevarage кафе пијат Карактеристики на замрзнатото пластични стенд-ап храна, пијат торба
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Детални карактеристики

Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Шема:
Рамно Тип
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Материјал:
Пластични
Употреба:
Дребулии
Применливи Простор:
дневна соба
Дебелина:
11 жица
Форма:
Торба За Компресија Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Тип:
Складирање Кеси

Слични производи

трговија на големо 8мм омега акрилик слушалки екранот стојат, слушалки екранот стојатимаат добар квали

Најдобрите Аниме К Проектот Drawstring Кеси Обичај Складирање Печатени Добие Торба Компресија Тип Кеси Голе

Големина : 36*26*5cmМатеријал : OxfordТежина : 0.28 KGВи благодариме за вашиот избере и да се купи, ви благодариме!

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : ЈасноЛесно да се зацврсти домати рас

Топла Продажба ID : 5480 95% ПОПУСТ парче 12.99 100 95% ПОПУСТ парче 110.00 100 95% ПОПУСТ парче 10.89 100 95% ПОПУСТ парче 16.90 100

На opp поли торба е лесно затворени и рециклирање на Мало пакување со висат дупка Материјал : Висок квалит

ви благодариме! 3.плаќате повеќе пари за да ги промените за брз брод метод сакате.Во ретки случаи,строги

•Име На Производ : Алатка За Складирање Кутија;•Материјал : Пластика•Боја : Јасно Виолетова•Големина :

Ѕидот Куќа Форма БАГАЖНИКМатеријал : ЖЕЛЕЗОГолемина : 24*24*8cmНапомена : MOQ $ 15 за мешан предмети, ние не приф

Име на производ : Правоаголник калај кутија / чај калај кутија / храна може да калајМатеријал : tinplateПроиз

Големина : 47*40*25cmМатеријал : ЈутаТежина : 0.28 KGВи благодариме за вашиот избере и да се купи, ви благодариме!

Падне во љубов со здрава, лесно готвење со иновативни производи благодарение на силиконски свежи торба.

Здраво , Пријател, Добар ден ! Добредојдовте на Нашата Продавница, Овде Ќе се Добијат Најдобри Производи,

Надвор Димензија : 8.5 cm*16cm Внатре Димензија : 7.5 cm*13cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат

Спецификација : Надвор Димензија : 22cm*32cm Внатре Димензија : 20cm*28cm Водоотпорен, повторно запечатува, може

Please wait...