0
clear
  • Преносни Облека Организатор Оксфорд Облека Складирање Кутија Ватенка Прекривки За Складирање Бин Долна Облека Чување На Кутии Организатор
  • -20%
  • -20%
Преносни Облека Организатор Оксфорд Облека Складирање Кутија Ватенка Прекривки За Складирање Бин Долна Облека Чување На Кутии Организатор

Преносни Облека Организатор Оксфорд Облека Складирање Кутија Ватенка Прекривки За Складирање Бин Долна Облека

DEN 646.56
DEN 414.00

Количината на стоката
Тековен


Преносни Облека Организатор Оксфорд Облека Складирање Кутија Ватенка Прекривки За Складирање Бин Долна Облека Чување На Кутии Организатор
Големина на : Medium : 55x32x18cm
Голем : 59x39x21cm
Зголемување : 62x48x28cm
Материјал : Oxford
Пакување : 1pc/opp вреќа / Цртан филм Кутија
Предност :
1.100% Сосема Нов, Одличен Квалитет, Еко-пријателски,Здрав
2. Дизајн стилски изглед, Исклучителна изведба.
3.Направени од Оксфорд материјал, Безбедно и Трајни производи За Употреба.
4. Мулти-функција Може да Се Користи За Многу Цели кои се Сместени.


Детални карактеристики

Големина:
M, L, XL
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Strongwell
Техника:
Сјајни
Број На Модел На:
SW8081918
Решетки Количина:
1
Обликот:
правоаголник
Функција:
Еко-Пријателски
Капацитет:
12L
Материјал:
Oxford
Оптоварување:
10KG
Производот:
складирање кутија за чевли
Спецификација:
Medium
Употреба:
Складирање
Големина:
Medium
Материјал:
Oxford
Употреба:
Складирање кутија
Опсегот:
Апарати за домаќинство
Функција:
Складирање кутија дома организатор
Функција:
Чување На Кутии Со Домаќинство
Syle:
Practiacl Дебели Nonwoven Складирање Кутија
Употреба:
Не-Плетени Ткаенини За Складирање
Параметар:
Мултифункционален Складирање Кутија
Карактеристично:
Не-Плетени Ткаенини За Складирање Кутија

Слични производи

СпецификацијаГолемина : За 9cm 12cm xМерка Конверзија : 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mmМатеријал : високо квалитетен м

50pcs / многу 4.8*4.8*12.4 cm 100ml Kraft Хартија Суштината Масло шише пакување кутија Подарок Кутии за Козметика паке

ПВЦ Топлина Shrinkable КесиПВЦ Топлина Shrinkable Торба е составена од polyvinyl хлорид (ПВЦ) colophony и десетици помошни

Спецификација : Рамка : 9*13cm, 3.5"*5.1" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување Мож

Име : Храна Пластични Кеси Материјал : OPP Храна Gade Количина : 500pcs / број (+ / 2 парчиња) Големина : 8x10cm (1cm=0.3937 и

Specificatio Големина : 12 cm*7cm*22cm (4.7"*2.8"*8.7") Материјал : Kraft Хартија во Боја : Кафена Најдобро за пакување на храна,

Надвор Димензија : 9cm*12cm Внатре Димензии : 8cm*9cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одно

Спецификација Димензија : 12*18cm, 4.7"*7.1" Водоотпорен, топлина печат Совршен за храна кафе долгорочно чување

СпецификацијаСликиБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негатив

Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за Козмети

Надвор Димензија : 22cm*32cm Внатре Димензија : 20cm*28cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат о

СпецификацијаПредмет тип : чистење brusherМатеријал : нерѓосувачки челикДимензии : должина : 5.2 cm / 2.04 водија

Спецификација : Надворешни Димензии : 8cm*14cm Внатре Димензија : 7cm*11cm Водоотпорен, повторно запечатува, мож

Спецификација на Надворешни Димензии : 12cm*20cm Внатре Димензија : 11cm*16cm Водоотпорен, повторно запечатува,

500pcs / многу 13*13.5 cm Само Лепило Печат OPP вреќависоко ниво на транспарентност овошје / чување храна за пакув

СпецификацијаДебелина : 0.075 ММ;Надворешни димензии : 400 * 430 MM;Внатре Големина : 390 * 410 MM;Големина на толеран

Specificatio се Заштити вашиот мобилен телефон случаи од прашина, влага, scart На мало пакување е лесно затворен

Please wait...