0
clear
  • 6 Кина Народни Fengshui чиста Месинг Жаба Момче Bufo Toads Богатство Среќа Уметност Статуа
  • -20%
  • -20%
6 Кина Народни Fengshui чиста Месинг Жаба Момче Bufo Toads Богатство Среќа Уметност Статуа

6 Кина Народни Fengshui чиста Месинг Жаба Момче Bufo Toads Богатство Среќа Уметност Статуа

DEN 2640.00
DEN 2244.00

Количината на стоката
Тековен

Продавница со занаети основа. Вклучува : метал занаети. Керамички занаети. Скапоцен камен занаети .. Опис на проектот : Димензии : Висина : 4.4 инчи. Долго : 6.4 инч. Ширина : 4 инчен Димензии : Висина : 11 cm. Долго : 16 cm. Ширина : 10 cm Тежина : 0.6 КГвклучени тежината на пакување, материјали Материјали : месинг Состојба : Добра состојба Потекло : Кина Ако купувачи купите повеќе објекти (вклучувајќи различни видови на производи). Јас дополнителни на купувачот, спојување и заеднички испорака на концесии. Испорача elucidation
Јасно плаќање на кога купувачот на испорача стварта на Ние ќе во 3 работни денови. Овој објект е превозот од Кина пост експрес испорака на вашето барање. На експрес испорака трошоците се многу скапи. (17 ~ 25 работни денови за испорака. Dissimilarity нација, трошоци за достава на време dissimilarity). Ако ви треба побрзо превозот. Каде превозот опции. Или контактирајте ме. Јас продавница слики уникатен. Ве молиме погледнете за мојата продавница. По добивањето на предмети. Ве молиме направи повратни информации што е можно поскоро.

Детални карактеристики

Бренд Име:
SIYAO
Регионален Функција:
Кина
Тема:
Животните

Слични производи

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Производ Inforamtion : Број : SYY672 Големина S : 60x46cm M : 74x57cm М erial : Нетоксични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pie

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Зошто да вработи Професионален ако може да се изградиsoundproof соба во вашиот дом себе! Мерка било области н

12pcs / многу 3 D ПВЦ Двојно Крилја Пеперутка Ѕид Налепници Фрижидер Дневна Соба DIY Уметност Дома Декор Пепе

Производ Descri pt јони : Материјал : керамички Техника : рачно изработени Големина : 18.5*8.5 см / 15*8.5 cmПроизвод

Ве молиме изберете една опција кога ќе го купите Dropship наредби директно на вашиот клиент...

и само да им помогнам тешко на decal дел ве молиме, во спротивно, тоа ќе ја оштети decal кога ќе лупам исклучув

Производ Descri pt јони : Материјал : керамички Техника : рачно изработени Големина : 21*18cm / 24*21cm Производот Pic

ОписМатеријал : пвц ѕид налепницаПакување : една opp вреќаЛесно да се примени, лесно да се отстрани без да

Пакување ДеталиЕдиница Тип : парчеПакет Тежина : 1.500 kg (3.31 lb.)Пакет Големина : 30cm x 30cm x 30cm (11.81 во x 11.81 во x 11.81

Продавница со занаети основа Вклучува : метал занаети Керамички crafs Скапоцен камен занаети . Проектот Desc

Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во н

Производ Детали : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контак

Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат

Please wait...