0
clear
  • % цвет растенијата бонсаи пеперутка ѕид налепници троседот декорација прозорец налепници Позадина Дневна Соба Декоративни Decals Mural Уметност
  • -20%
  • -20%
% цвет растенијата бонсаи пеперутка ѕид налепници троседот декорација прозорец налепници Позадина Дневна Соба Декоративни Decals Mural Уметност

% цвет растенијата бонсаи пеперутка ѕид налепници троседот декорација прозорец налепници Позадина Дневна Соба

DEN 249.12
DEN 182.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Бренд Име:
ZOOYOO
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Шема:
3D Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
цвет на растенијата бонсаи пеперутка ѕид налепници
Тема:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
производ големина(cm*cm):
75*82cm
конечниот ефект на слика на ѕидот(cm*cm):
33*57cm (само за референца,тоа може да diy)
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични
Дома декорација:
дневна соба, спална соба студија соба, бања соба, детска соба
Самолепливи:
Yes
Технологија:
3-та генерација печатени пвц ѕид налепница
каде да се обратат:
мазна ѕид од стакло, дрво, метал итн.(3-5 yeasr)
Материјал:
Винил Ѕид Налепница
is_customized:
yes
Отстранлив:
Подобро да не се отстрани во кратко време откако ќе stam

Слични производи

Апстракт Постер Секси Жена Усна Шарени Слика Платно Ѕид Уметност Дома Декорација Дама Усна Платно Отпе

На скицирање е нормално да се направи со молив или некои јаглен, во зависност од уметникот Платно Само, б

Добредојдовте на INKANEAR ПродавницаЖивотните >Згради >Растенијата >Минимална Цел : $5 (може да се меша со дру

Продавница со занаети основа Вклучува : метал занаети Керамички crafs Скапоцен камен занаети . Проектот Desc

боја : Ве молиме да ни остави белешка за она што боја(s) што го сакате за вашите налепница, или ние ќе го на

боја : Ве молиме да ни остави белешка за она што боја(s) што го сакате за вашите налепница, или ние ќе го на

Опис На ПроизводотФункција : Висок квалитет, креативни, договорената, модерен.Декорација : бар, кафе куќ

Производ Детали : Големина на & Цена : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големи

Гроздобер Декоративни Дрвени Книга Чување На Кутии Home Art Декорација Книга Екранот МоделПроизвод Прегле

Производите се направени во Кина (ПС : Пост Код мора да биде точно) Мало Цел 112 парчиња е Малопродажната ц

Карактеристики : HAOCHU Бренд Име : Платно Сликарство Материјал : Платно Боја : бела црна Големина : 30x45cm,40x60cm,

Recommanded Слики Слика ИнформацииDa Fen Маслото Светот Слики Детали Ставка Име на Нафта Сликарство Материјал

Напомена : Рамка : Unstretched, Без Рамка, не се подготвени да се откажамТип : Оваа ставка е отпечатена на платн

За ваша погодност дека сите купувачи, исто така, може да изберете агол на знамето.Постојат 2 вид на аглит

боја : Ве молиме да ни остави белешка за каква боја сакате за вашите налепница, 2 бои(1 боја за власт и 1 за

Please wait...