0
clear
  • Модерна уметност пејзаж Лондон биг бен палета нож маслото Висок квалитет Рака насликани дома декор
  • -20%
  • -20%
Модерна уметност пејзаж Лондон биг бен палета нож маслото Висок квалитет Рака насликани дома декор

Модерна уметност пејзаж Лондон биг бен палета нож маслото Висок квалитет Рака насликани дома декор

DEN 5040.00
DEN 4334.00

Количината на стоката
Тековен

На скицирање е нормално да се направи со молив или некои јаглен, во зависност од уметникот. Платно Само, без да се поместуваат или врамени.
Чекор 7 - Пакет
За превозот, сите слики се покриени со тенок филм и свиткан во слика цевка.
Чекор 5 - Дополнителни Детали
Откако уникатен стил и мотив на сликање е во место, ние продолжи да додадете конечниот допира.
Чекор 6 - Комплетирање и Контрола на Квалитет
Откако сликата била завршена од страна на уметникот, нашата работа се уште не е направено. Вие само треба да направите е да ни испратите ваша слика или фотографија која сакате да ја насликал и нека се знае големината на кој сакав.Ние сме секогаш прави големи напори да ви дадат забава и неверојатна онлајн шопинг услуги.
Чекор 3 - Градење на Форми
Откако undercoat на боја е во место, ние да почне изградба на форми на објекти во слика. Сликата е сега презентирани на нашиот најголем високи сликари, кои се учат и да понудат своето мислење. Сите Репродукции се со Висок квалитет.
Масла Descripitions : 100% handpainted на платно, не се печати, не постер.Ние веруваме дека може да имаат огромен избор тука. За сликарство репродукција, дека првиот чекор е да се скица на мотив на сликање на платно. Ние ќе ви испратиме цена вклучувајќи го и превозот на трошоците на врата.
Чекор 4 - Додавање на текстура
Во овој момент, точно посебноста на секоја слика и секој уметник доаѓа во игра. Направи со меки рабови, ова е многу основни означување на сликата. Ова осигурува дека точниот состав на сликата е на место од почетокот, со главните фигури и форми поставени на платно. Ова е местото каде што нашиот уметник е уникатен познавање на точната стилови на уметници тие портрет навистина доаѓа да го фрлам, и каде што основа за навистина уникатен репродукција на боите е направен. Ние ќе ги искористиме брзо и безбедно превозот, времето за испорака е во 5-10 дена.

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
24 X 20, 32 X 24, 40 Х 30, 48 X 36, 64 X 48
Бренд Име:
Zemalu
Тип:
Масла
Предмети:
Пејзаж
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
помош:
87
Iid:
12535
M:
M3

Слични производи

Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранци

( Ние брод само платно ,нема врамени, ако треба врамени, ве молиме контактирајте со мене)Превозот : Кина П�

Производ Детали : Големина на & Цена : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големи

боја : Ве молиме да ни остави белешка за она што боја(s) што го сакате за вашите налепница, или ние ќе го на�

телефон декорација .Превозот1 Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, �

Јас ќе дадам се од себе да се направи сте задоволни Широчината 3 инчен За ОбјектотСите предмети се прода�

боја : Ве молиме да ни остави белешка за каква боја сакате за вашите налепница, 2 бои(1 боја за власт и 1 за �

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината големина (custom sizes достапни по б

ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и теле

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 44cm X 46cm57cm X 60cmОваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екст

Апстракт Постер Секси Жена Усна Шарени Слика Платно Ѕид Уметност Дома Декорација Дама Усна Платно Отпе�

Производ Inforamtion : Број : SYY672 Големина S : 60x46cm M : 74x57cm М erial : Нетоксични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pie

За ваша погодност дека сите купувачи, исто така, може да изберете агол на знамето.Постојат 2 вид на аглит�

Ние исто така, обезбеди превозот преку EMS, додадете малку повеќе превозот цена.Количина2 Ние ќе се направ

Напомена : Рамка : Unstretched, Без Рамка, не се подготвени да се откажамТип : Оваа ставка е отпечатена на платн�

НАСЛОВНА &ГРАДИНАДобредојдовте на нашиот магазинДобредојдовте на нашиот магазин.Искрено се надевам де

Производите се направени во Кина (ПС : Пост Код мора да биде точно) Мало Цел 112 парчиња е Малопродажната ц

SUFEILE Фото рамка комбинација Сијамски суспензија рамка ѕид студио фото рамка срце облик на ЦРВЕНА И БЕЛА

Бел Висок : 7" / 17.8 cmМатеријал : МесингЗвукот на метал удирање против метал создава чи енергија, која може �

2,самолепливи(со лепак),Проѕирен,задниот земјата е исто како и пред земјата.Се прилагоди на позицијата н�

Детали За Производот : големина S : висок 45см*широк 58cm M : висок 58cm*широк 80см L : висок 80см*широк 108cm

боја : Ве молиме да ни остави белешка за она што боја(s) што го сакате за вашите налепница, или ние ќе го на�

Продавница со занаети основа Вклучува : метал занаети Керамички crafs Скапоцен камен занаети ....

Handpainted Платно СликарствоОдење во ДождотПејзаж Маслото Ѕид УметностМодерна Платно Уметност Ѕид Оркеста

Јас ќе дадам се од себе да се направи сте задоволни.Клиентите ЗадоволителнаНе двоумете се да не контакт�

Pls Забелешка : Драг пријател, вашето задоволство е мојата најголема мотивација Срдечно ве покануваме да

Please wait...