0
clear
  • керамички black Swan љубители дома декор занаети соба декорација занаетите порцелански украс на животните фигурини свадба декорација
  • -20%
  • -20%
керамички black Swan љубители дома декор занаети соба декорација занаетите порцелански украс на животните фигурини свадба декорација

керамички black Swan љубители дома декор занаети соба декорација занаетите порцелански украс на животните фигурини

DEN 2724.48

Количината на стоката
Тековен


Производ Descri pt јони :
Материјал : керамички Техника : рачно изработени Големина : 21*18cm / 24*21cm
Производот Picture Show
Забелешки :
1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за сите стоки слики и детали за планот се 100% во вид на снимање
2.Спореди детали големини со твое,ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
3. Ако се оштетени, ве молиме контактирајте со нас во рок од 48 часа по приемот, и да ја испратите фотографијата до нас, ние ќе ја оштетената стока.

Детални карактеристики

Стил:
Модерна
Материјал:
Керамички & Глеѓ
Тема:
Животните
Бренд Име:
blankpaper
Број На Модел На:
rm052

Слични производи

Пакување ДеталиЕдиница Тип : парчеПакет Тежина : 1.500 kg (3.31 lb.)Пакет Големина : 30cm x 30cm x 30cm (11.81 во x 11.81 во x 11.81

и само да им помогнам тешко на decal дел ве молиме, во спротивно, тоа ќе ја оштети decal кога ќе лупам исклучув

Испорака : 1 Вашата стока се обично со ниска цена декларација за извоз .Ви благодарам многу!2.Враќање & Нап

Пакување ДеталиЕдиница Тип : парчеПакет Тежина : 1.200 kg (2.65 lb.)Пакет Големина : 30cm x 30cm x 30cm (11.81 во x 11.81 во x 11.81

Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови Се погледне на слики што

Пакување ДеталиЕдиница Тип : парчеПакет Тежина : 0.800 kg (1.76 lb.)Пакет Големина : 30cm x 20cm x 20cm (11.81 во x 7.87 во x 7.87 в

Ве молиме изберете една опција кога ќе го купите Dropship наредби директно на вашиот клиент Ние сме одговор

Ние обично се користат Кина пост воздух mail / Epack и Русија воздух mail да брод на стоките повеќето земји во с

ОписМатеријал : пвц ѕид налепницаПакување : една opp вреќаЛесно да се примени, лесно да се отстрани без да

ОписМатеријал : пвц ѕид налепницаПакување : една opp вреќаЛесно да се примени, лесно да се отстрани без да

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Продавница со занаети основа Вклучува : метал занаети Керамички занаети Скапоцен камен занаети . Опис н

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Димензии & Димензија : 50cm X 50cm X 5cm (19.Ние ви препорачуваме да се купи на различни бои на панели, ние нудиме р

Кина пост воздух mail : нормално трае од 15 90 работни денови да wordwide и само да им помогнам тешко на decal дел ве

12pcs / многу 3 D ПВЦ Двојно Крилја Пеперутка Ѕид Налепници Фрижидер Дневна Соба DIY Уметност Дома Декор Пепе

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 44cm X 46cm57cm X 60cmОваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екст

Ние може да се добие пад на превозот,Клиенти цел и трговија на големо и наредби.Ви благодарам многу!2.Сли

Please wait...