0
clear
  • Занаети статуа 8 Кинески FengShui Чист Бакар Месинг Среќен Ѕверот Хороскопски Змеј Тотем Статуа ноќта на вештерките
  • -20%
  • -20%
Занаети статуа 8 Кинески FengShui Чист Бакар Месинг Среќен Ѕверот Хороскопски Змеј Тотем Статуа ноќта на вештерките

Занаети статуа 8 Кинески FengShui Чист Бакар Месинг Среќен Ѕверот Хороскопски Змеј Тотем Статуа ноќта на вештерките

DEN 3792.00
DEN 3223.00

Количината на стоката
Тековен


Продавница со занаети основа. Вклучува : метал занаети. Керамички занаети. Скапоцен камен занаети .. Опис на проектот : Материјал Месинг Потекло Кина Големина Висока 8.5 Долго 20.0 Широчината 9.5 (cm) Висока 3.2 Долго 8.0 Широчината 3.6 (инчи) Тежина : 1.2 КГвклучени тежината на пакување, материјали, Состојба Многу Добро. Материјали : Бронзени gilt Состојба : Добра состојба Потекло : Кина Ако купувачи купите повеќе објекти (вклучувајќи различни видови на производи). Јас дополнителни на купувачот, спојување и заеднички испорака на концесии. Испорача elucidation Јасно плаќање на кога купувачот на испорача стварта на Ние ќе во 3 работни денови.
Овој објект е превозот од Кина пост експрес испорака на вашето барање. На експрес испорака трошоците се многу скапи. (17 ~ 25 работни денови за испорака. Dissimilarity нација, трошоци за достава на време dissimilarity). Ако ви треба побрзо превозот. Каде превозот опции. Или контактирајте ме. Јас продавница слики уникатен. Ве молиме погледнете за мојата продавница. По добивањето на предмети. Ве молиме направи повратни информации што е можно поскоро.

Детални карактеристики

Тема:
Животните
Материјал:
Бакар
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
SIYAO

Слични производи

Добредојдовте на INKANEAR ПродавницаЖивотните >Згради >Растенијата >Минимална Цел : $5 (може да се меша со дру

2,самолепливи(со лепак),Проѕирен,задниот земјата е исто како и пред земјата.Се прилагоди на позицијата н

Карактеристики : HAOCHU Бренд Име : Платно Сликарство Материјал : Платно Боја : бела црна Големина : 30x45cm,40x60cm,

Handpainted Платно СликарствоЉубители на Ветер : Пејзаж Маслото Ѕид УметностМодерна Платно Уметност Ѕид Орк

боја : Ве молиме да ни остави белешка за она што боја(s) што го сакате за вашите налепница, или ние ќе го на

Јас ќе дадам се од себе да се направи сте задоволни.Клиентите ЗадоволителнаНе двоумете се да не контакт

Тоа трае околу 1825 дена да брод за Името на Земјите Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност

Largae Страна Се Насликани Модерна Апстракт Lanscape Маслото На Платно Современиот Релјеф Ѕид Слики Дневна Со

Производ Детали : Големина на & Цена : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големи

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината големина (custom sizes достапни по б

CMYK печатење, исто така, е прифатливо.

Pls Забелешка : Драг пријател, вашето задоволство е мојата најголема мотивација Срдечно ве покануваме да

Купувачот се одговорни за било каква осигурување, проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозо

боја : Ве молиме да ни остави белешка за она што боја(s) што го сакате за вашите налепница, или ние ќе го на

Напомена : Рамка : Unstretched, Без Рамка, не се подготвени да се откажамТип : Оваа ставка е отпечатена на платн

Производите се направени во Кина (ПС : Пост Код мора да биде точно) Мало Цел 112 парчиња е Малопродажната ц

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 44cm X 46cm57cm X 60cmОваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екст

боја : Ве молиме да ни остави белешка за она што боја(s) што го сакате за вашите налепница, или ние ќе го на

Handpainted Платно СликарствоОдење во ДождотПејзаж Маслото Ѕид УметностМодерна Платно Уметност Ѕид Оркеста

Please wait...