0
clear
  • Смешни Чешлање Салон Цитат Ѕид Налепници Кучиња Силуета Pet Shop Ѕид Decal Отстранлив Позадина Топла Продажба Ѕид Тетоважа SA483
  • -20%
  • -20%
Смешни Чешлање Салон Цитат Ѕид Налепници Кучиња Силуета Pet Shop Ѕид Decal Отстранлив Позадина Топла Продажба Ѕид Тетоважа SA483

Смешни Чешлање Салон Цитат Ѕид Налепници Кучиња Силуета Pet Shop Ѕид Decal Отстранлив Позадина Топла Продажба

DEN 446.40
DEN 335.00

Количината на стоката
Тековен

материјал : еколошки ПВЦ големина на :
44cm X 46cm
57cm X 60cm
Оваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екстериерот Површини И Можат Да Се Применат На Било Каква Мазна Или Полу-Мазни Површини-Огледала, Стакло, Врати, Мебел, Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови. За Боја : Бои Може Да Биде Малку Различни Во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент. прилагодено боја се достапни ,pls оставете порака на вашиот налог или "contact us" за да ги прилагодите бојата,инаку ние ќе брод стандардниот или црна боја.

Детални карактеристики

боја:
црна, сива, зелена, бела, прилагодено боја, портокал
Големина:
44X46cm, 57X60cm
Бренд Име:
BLINGIRD
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
SA483
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Слични производи

боја : Ве молиме да ни остави белешка за она што боја(s) што го сакате за вашите налепница, или ние ќе го на

НАСЛОВНА &ГРАДИНАДобредојдовте на нашиот магазинДобредојдовте на нашиот магазин.Искрено се надевам де

Гроздобер Декоративни Дрвени Книга Чување На Кутии Home Art Декорација Книга Екранот МоделПроизвод Прегле

Детали За Производот : големина S : висок 45см*широк 58cm M : висок 58cm*широк 80см L : висок 80см*широк 108cm

Pls Забелешка : Драг пријател, вашето задоволство е мојата најголема мотивација Срдечно ве покануваме да

боја : Ве молиме да ни остави белешка за она што боја(s) што го сакате за вашите налепница, или ние ќе го на

ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и теле

Карактеристики : HAOCHU Бренд Име : Платно Сликарство Материјал : Платно Боја : бела црна Големина : 30x45cm,40x60cm,

CMYK печатење, исто така, е прифатливо.

боја : Ве молиме да ни остави белешка за она што боја(s) што го сакате за вашите налепница, или ние ќе го на

За класични слики, имаме голема количина на залиха, ако има таква потреба, можете да одберете од нашите а

телефон декорација .Превозот1 Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите,

Како светлосни ефекти, бојата на објекти можеби малку различен од слики Ако купени ставката што сте ја п

Бел Висок : 7" / 17.8 cmМатеријал : МесингЗвукот на метал удирање против метал создава чи енергија, која може

За ваша погодност дека сите купувачи, исто така, може да изберете агол на знамето.Постојат 2 вид на аглит

Детали За Производот : Производ вистински фотографии плаќање По Испорака во рок од три дена По плаќање н

Јас ќе дадам се од себе да се направи сте задоволни.Клиентите ЗадоволителнаНе двоумете се да не контакт

Ние исто така, обезбеди превозот преку EMS, додадете малку повеќе превозот цена.Количина2...

( Ние брод само платно ,нема врамени, ако треба врамени, ве молиме контактирајте со мене)Превозот : Кина П

Сликата не е рачно изработени, тоа е отпечатен од страна на машини Сите наши производи се проверува и па

боја : Ве молиме да ни остави белешка за каква боја сакате за вашите налепница, или ние ќе го направат ваш

Напомена : Рамка : Unstretched, Без Рамка, не се подготвени да се откажамТип : Оваа ставка е отпечатена на платн

Јас ќе дадам се од себе да се направи сте задоволни Широчината 3 инчен За ОбјектотСите предмети се прода

Please wait...