0
clear
  • 3d Пука За Вашите Цели Винил Момчиња Ѕид Налепница Цитати Гејмер Ѕид Decals Уметност Дневна Соба и Спална соба Декорација Mural Позадина
  • -20%
  • -20%
3d Пука За Вашите Цели Винил Момчиња Ѕид Налепница Цитати Гејмер Ѕид Decals Уметност Дневна Соба и Спална соба Декорација Mural Позадина

3d Пука За Вашите Цели Винил Момчиња Ѕид Налепница Цитати Гејмер Ѕид Decals Уметност Дневна Соба и Спална соба

DEN 348.00

Количината на стоката
Тековен


[xlmodel]-[custom]-[35406] Опис
Материјал : пвц ѕид налепница
Пакување : една opp вреќа
Лесно да се примени, лесно да се отстрани без да остават било леплива остатоци
Лесно лепило директно на ѕид, на врата, огледало или било каква мазна површина сакате
Направени со висок квалитет , пренослив и водоотпорен пвц налепница
Можете да ја прилагодите големина на слика според вашата како
[xlmodel]-[производи]-[35544]
[xlmodel]-[производи]-[35544]
[xlmodel]-[производи]-[35544] Топла Продажба
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Детални карактеристики

Класификација:
За Фрижидер,За Чад Издувни Гасови,За Кабинетот Шпорет,За Плочка,За Ѕид,Тоалет Налепници,Мебел Налепници,Се Префрлат Панел Налепници,Кат Налепници,Прозорец Налепници
Стил:
Креативните
Материјал:
Пластични
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
3D Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
HZ368
Текстурата на материјалот:
ПВЦ
Место на Потекло:
SUZHOU
одделение:
Прво Одделение
Функција:
Анти fouling, влага, mildew, молци, декорација
Стил:
Шаблон Тип

Слични производи

и само да им помогнам тешко на decal дел ве молиме, во спротивно, тоа ќе ја оштети decal кога ќе лупам исклучув

Ние може да се добие пад на превозот,Клиенти цел и трговија на големо и наредби.Ви благодарам многу!2.Сли

12pcs / многу 3 D ПВЦ Двојно Крилја Пеперутка Ѕид Налепници Фрижидер Дневна Соба DIY Уметност Дома Декор Пепе

Пакување ДеталиЕдиница Тип : парчеПакет Тежина : 1.500 kg (3.31 lb.)Пакет Големина : 30cm x 30cm x 30cm (11.81 во x 11.81 во x 11.81

На скицирање е нормално да се направи со молив или некои јаглен, во зависност од уметникот...

Пакување ДеталиЕдиница Тип : парчеПакет Тежина : 0.800 kg (1.76 lb.)Пакет Големина : 30cm x 20cm x 20cm (11.81 во x 7.87 во x 7.87 в

Производ Descri pt јони : Материјал : керамички Техника : рачно изработени Големина : 18.5*8.5 см / 15*8.5 cmПроизвод

и ние ќе се обидеме што е во моја моќ за да ви помогнат да се реши тоа Благодарам многу!.Повратни информац

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!3.Внимание За Украина Пријатели : 1.Функција : 100% сосе

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Продавница со занаети основа Вклучува : метал занаети Керамички занаети Скапоцен камен занаети ....

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Please wait...