0
clear
  • Топла Продажба Модерна Апстракт Голи Жени Слика за Домашна Декорација Големо Платно Ѕид Уметност Голи Сликарство Нема Врамени
  • -20%
  • -20%
Топла Продажба Модерна Апстракт Голи Жени Слика за Домашна Декорација Големо Платно Ѕид Уметност Голи Сликарство Нема Врамени

Топла Продажба Модерна Апстракт Голи Жени Слика за Домашна Декорација Големо Платно Ѕид Уметност Голи Сликарство

DEN 2736.00
DEN 1943.00

Количината на стоката
Тековен

Ние може да се добие пад на превозот,Клиенти цел и трговија на големо и наредби.Ви благодарам многу!
2.
Слика Големина/Цена :
(1inch=2.
Рамка(CM)
Оваа цена не вклучувајќи го намести ,ако треба со врамени молам контактирајте ме ,ви Благодариме!
Име На Производ :
Топла Продажба Модерна Апстракт Голи Жени Слика за Домашна Декорација Големо Платно Ѕид Уметност Голи Сликарство Нема Врамени
Слика & Calligraphy, Евтини Сликарство & Calligraphy, Кина Сликарство & Calligraphy
Добавувачи : Сликарство & Calligraphy , пејзажи маслени
Примена : Дневна Соба,Спална Соба,Јадење,Салон,Кујна,Канцеларија,Кафуле,Хотел,Вински Бар
Техничка : Paintbrush/Нож,рака-насликани,Слики Или Фотографија На Сликарството
Promoiton : Бесплатен Превозот,За Продажба На Големо,Евтини И Убава Масла
Производ Ознака : Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовната Уметност handpainted ,Слики
Подолу е Без рамка Сликарство Платно
Фабриката Се Покаже
Плаќање :
1.
Враќање & Наплата :
1.Тоа може да ви треба повеќе време. Вашата стока ќе бидат испратени во рок од 1-3 дена кога парите се потврди. Ако сте незадоволни со нашите производи може да се применува за да се вратите или рефундирање во рок од 7 дена откако си ја примил стоката.
Испорака :
1. Ако сакате да ја врати стоката назад, само затоа што лична причина, тогаш треба да се обрне на товар.Освен некои далечни земји и област.
Тарифа :
1. Како и обично ,Кина пост воздух mail треба 15-50 работни дена за да стигнат до ,E-pack треба 15 работни дена и Русија воздух mail потребата од 30 работни дена .Но, бидејќи на растојание од различни земји и друга политика .Ве молиме потврдете го и ни даде одлична повратна информација, веднаш штом ќе се примени на стоки . Ако некои од државите на царинската треба да се преземат на тарифни купувачот треба да се плати.
Одржување
Ние нудиме нож сликарство, Картон на Животните, 3 D, апстракт,Средоземното Море, Портрети, стил на маслото, и така натаму.

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
60cmx90cm, 50cmx100cm, 60cmx100cm, 60cmx120cm, 70cmx130cm, 70cmx140cm, high80cm width140cm, high80cm width150cm, high80cm width160cm
боја:
Не врамени
Бренд Име:
MYT
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Слика Слика
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Посебна
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
RW0082
Место на Потекло:
Xiamen, China (Копно)
Стил:
Дома декорација
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
380gsm 100% Памук Платно Маслото На Платно
промоција:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративни Ликовната Уметност Слики
Тип:
Handpainted Маслото Кул Мотоцикл Уметноста На Платно Сликарство

Слични производи

Пакување ДеталиЕдиница Тип : парчеПакет Тежина : 0.800 kg (1.76 lb.)Пакет Големина : 30cm x 20cm x 20cm (11.81 во x 7.87 во x 7.87 в

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 6.3" w x 3.5" h за секој ,вкупно 25pcsЗа Боја : Бои Може Да Биде Малку Различ

Кина пост воздух mail : нормално трае од 15 90 работни денови да wordwide и само да им помогнам тешко на decal дел ве

и само да им помогнам тешко на decal дел ве молиме, во спротивно, тоа ќе ја оштети decal кога ќе лупам исклучув

Ве молиме изберете една опција кога ќе го купите Dropship наредби директно на вашиот клиент Ние сме одговор

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Производ Детали : Големина на & Цена : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големи

П : Зошто се толку ниски цени?A : имаме многу талентирани и господар уметници, ние купување илјадници висо

Pls Забелешка : Драг пријател, вашето задоволство е мојата најголема мотивација Срдечно ве покануваме да

Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови Се погледне на слики што

Продавница со занаети основа Вклучува : метал занаети Керамички crafs Скапоцен камен занаети ....

На звук вибрациите се емитува низ воздухот, предизвикувајќи проблеми со бучаватавлегуваат и излегуваа

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

ОписМатеријал : пвц ѕид налепницаПакување : една opp вреќаЛесно да се примени, лесно да се отстрани без да

Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!3.Внимание За Украина Пријатели : 1.Функција : 100% сосе

Please wait...