0
clear
  • JJRUI Индискиот Зборови религија Винил Ѕид Decal Спалната соба Ѕид Налепница Лотос Цвет Јога Студио Бохемски Дома Декор
  • -20%
  • -20%
JJRUI Индискиот Зборови религија Винил Ѕид Decal Спалната соба Ѕид Налепница Лотос Цвет Јога Студио Бохемски Дома Декор

JJRUI Индискиот Зборови религија Винил Ѕид Decal Спалната соба Ѕид Налепница Лотос Цвет Јога Студио Бохемски

DEN 719.52
DEN 648.00

Количината на стоката
Тековен

и ние ќе се обидеме што е во моја моќ за да ви помогнат да се реши тоа. Благодарам многу!.
Повратни информации : Ние сме секогаш во потрага по начини за подобрување на самите себе, така што ние ќе живеат до вашето задоволство. Но, ако за некои веројатно причина да не се чувствуваат позитивни повратни информации оценка со 4-5 ѕвезди , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остави негативни повратни информации.3x22in(Wx H) Отстранлив , еколошки , водоотпорен , не-токсични Лесно кора, се држи на мазната и да ја исчистите површината Ако имате било каква идеја, ве молиме контактирајте со нас прв Совети : ако користите топол воздух удар на налепница, одново и одново со фен кога ќе се земе подалеку од ѕидот, таму ќе биде без оштетување на ѕидовите. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение. Ве молиме да ја искористам за момент да ни кажете што мислите. Ако тоа е наша грешка, ние ќе рефундирање на целосната цена на стока, како и на такси превозот.но, не е отворен спор без cotact. Ве молиме да бидете подготвени да им обезбеди на Клиентите со photgraphs или видеа јасно покажува сите прашања поврзани со објектот. значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days. Acording на Aliexpress правила : ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.
Политика на враќање : Откако сервисот потврди производот не бил оштетен на целта, може да иницира врати за ставка(и) со П uality проблеми во рок од 30 дена откако сте го добиле.
Испорака : ве Молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр. и само да им помогнам тешко на decal дел ве молиме, во спротивно, тоа ќе ја оштети decal кога ќе лупам исклучување на преносот дел. Кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide.

Детални карактеристики

боја:
Црна, Светло Сина, Злато, Темно Зелена, Светло Розева, Виолетова, Розова Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Темно Црвена, Домат, Темно Сина, Бледо Зелена, Темно Сива, Темно Виолетова, Тиркизна, Светло Жолта, Светло Виолетова, Портокалова
Спецификација:
Single-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
ПВЦ
Стил:
Модерна
Бренд Име:
JJRUI
Тема:
Растенијата
Број На Модел На:
TA013

Слични производи

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

П : Зошто се толку ниски цени?A : имаме многу талентирани и господар уметници, ние купување илјадници висо

На звук вибрациите се емитува низ воздухот, предизвикувајќи проблеми со бучаватавлегуваат и излегуваа

Нови пристигнување Обичај Наруто Платно Свила Ткаенини Постер Обичај Крпа ѕид постер за Дневна Соба До

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 44cm X 46cm57cm X 60cmОваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екст

Зошто да вработи Професионален ако може да се изградиsoundproof соба во вашиот дом себе! Мерка било области н

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

и само да им помогнам тешко на decal дел ве молиме, во спротивно, тоа ќе ја оштети decal кога ќе лупам исклучув

Димензии & Димензија : 50cm X 50cm X 5cm (19.Ние ви препорачуваме да се купи на различни бои на панели, ние нудиме р

Производ Inforamtion : Број : SYY672 Големина S : 60x46cm M : 74x57cm М erial : Нетоксични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pie

Пакување ДеталиЕдиница Тип : парчеПакет Тежина : 1.500 kg (3.31 lb.)Пакет Големина : 30cm x 30cm x 30cm (11.81 во x 11.81 во x 11.81

Please wait...