0
clear
  • керамички црно бел зајак дома декор занает соба декорација Bunnie занаетите порцелански украс на животните figurine декорација
  • -20%
  • -20%
керамички црно бел зајак дома декор занает соба декорација Bunnie занаетите порцелански украс на животните figurine декорација

керамички црно бел зајак дома декор занает соба декорација Bunnie занаетите порцелански украс на животните

DEN 2368.80

Количината на стоката
Тековен


Производ Descri pt јони :
Материјал : керамички Техника : рачно изработени Големина : 18.5*8.5 см / 15*8.5 cm
Производот Picture Show
Забелешки :
1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за сите стоки слики и детали за планот се 100% во вид на снимање
2.Спореди детали големини со твое,ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
3. Ако се оштетени, ве молиме контактирајте со нас во рок од 48 часа по приемот, и да ја испратите фотографијата до нас, ние ќе ја оштетената стока.

Детални карактеристики

Материјал:
Керамички & Глеѓ
Стил:
Европа
Тема:
Животните
Бренд Име:
blankpaper
Број На Модел На:
rm052

Слични производи

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *�

Апстракт Постер Секси Жена Усна Шарени Слика Платно Ѕид Уметност Дома Декорација Дама Усна Платно Отпе�

Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!3.Внимание За Украина Пријатели : 1.Функција : 100% сосе

Производ Детали : Големина на & Цена : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големи

Зошто да вработи Професионален ако може да се изградиsoundproof соба во вашиот дом себе! Мерка било области н

Продавница со занаети основа Вклучува : метал занаети Керамички crafs Скапоцен камен занаети . Проектот Desc

Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови Се погледне на слики што

Производ Детали : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контак

ОписМатеријал : пвц ѕид налепницаПакување : една opp вреќаЛесно да се примени, лесно да се отстрани без да

Ние обично се користат Кина пост воздух mail / Epack и Русија воздух mail да брод на стоките повеќето земји во с�

Димензии & Димензија : 50cm X 50cm X 5cm (19.Ние ви препорачуваме да се купи на различни бои на панели, ние нудиме р

Производ Inforamtion : Број : SYY672 Големина S : 60x46cm M : 74x57cm М erial : Нетоксични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pie

Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *�

Please wait...