0
clear
  • Мерилин Монро Ѕид Decal Налепница Фустан Модерен Декор Отстранлив Налепница бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
Мерилин Монро Ѕид Decal Налепница Фустан Модерен Декор Отстранлив Налепница бесплатен превозот

Мерилин Монро Ѕид Decal Налепница Фустан Модерен Декор Отстранлив Налепница бесплатен превозот

DEN 811.20
DEN 682.00

Количината на стоката
Тековен


Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
3.
Внимание За Украина Пријатели :
1.
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1 PC
Не-токсични, заштита на животната средина, водоотпорен
Големина : За големи
Материјал : ПВЦ
Можат да се применат на било каква мазна површина, како што се стакло од врата, прозорец панелот, керамички плочки во кујната или бањата, очила, home апарат, клима-состојба, и автомобил на телото
Answer : ___________________________ Note : Како налепница е голем, па ние ќе брод тоа се свитка. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање. Ве молиме да го пополните вашето име и презиме ( најмалку 2 зборовите : ) при донесувањето на плаќање.
Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!
Внимание За Руски Пријатели :
1. Кора на налепници од лист, еден по еден
Позиција на лепило на авионот површина без притискање нив, така што тоа нека е можноста да ги повлечат и да ја наместите повторно,ако е потребно.
Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.
Ние може да ви испрати на производ слики по вашата исплата. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр.
Чистење на мазна површина пред лепење на
Пакет Содржина :
1 PC Спалната соба Ѕид Налепници Оркестарот Бесконечност Симбол Зборот Љубов Винил Уметност
Нашата услуга :
Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо. Ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА., Улица, Град, Регион и држава.
Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и прогласи пониска цена за вас.Ви благодариме
Како да го користите :
Изберете мазна, чиста и сува површина.
Ако имате меури, да земе една игла да понесе нив. : )
Драг пријател,ако имате било какви проблеми ,pls се чувствуваат слободни да не контактирате, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек.

Детални карактеристики

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Кафеава, Темно Сива боја, руменило, Портокал
Големина:
Large
Бренд Име:
HWHD
Стил:
Американски Стил
Класификација:
За Ѕид
Шема:
3D Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
1size
Материјал:
Хартија
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Тема:
ТВ, Филмови & Музика
боја:
Црна

Слични производи

На звук вибрациите се емитува низ воздухот, предизвикувајќи проблеми со бучаватавлегуваат и излегуваа

Ве молиме изберете една опција кога ќе го купите Dropship наредби директно на вашиот клиент Ние сме одговор

За ваша погодност дека сите купувачи, исто така, може да изберете агол на знамето.Постојат 2 вид на аглит

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Испорака : 1 Вашата стока се обично со ниска цена декларација за извоз .Ви благодарам многу!2.Враќање & Нап

и само да им помогнам тешко на decal дел ве молиме, во спротивно, тоа ќе ја оштети decal кога ќе лупам исклучув

Ние обично се користат Кина пост воздух mail / Epack и Русија воздух mail да брод на стоките повеќето земји во с

Кина пост воздух mail : нормално трае од 15 90 работни денови да wordwide и само да им помогнам тешко на decal дел ве

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

На скицирање е нормално да се направи со молив или некои јаглен, во зависност од уметникот Платно Само, б

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Производ Детали : Големина на & Цена : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големи

Пакување ДеталиЕдиница Тип : парчеПакет Тежина : 1.200 kg (2.65 lb.)Пакет Големина : 30cm x 30cm x 30cm (11.81 во x 11.81 во x 11.81

CMYK печатење, исто така, е прифатливо.

Производ Детали : Големина на & Цена : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големи

Пакување ДеталиЕдиница Тип : парчеПакет Тежина : 1.500 kg (3.31 lb.)Пакет Големина : 30cm x 30cm x 30cm (11.81 во x 11.81 во x 11.81

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Please wait...