0
clear
  • Бакар Месинг КИНЕСКИ занаети Азија пар од Кинески на Животните Фенг шуи Foo Куче Лав градот куќа Статуа скулптурата
  • -20%
  • -20%
Бакар Месинг КИНЕСКИ занаети Азија пар од Кинески на Животните Фенг шуи Foo Куче Лав градот куќа Статуа скулптурата

Бакар Месинг КИНЕСКИ занаети Азија пар од Кинески на Животните Фенг шуи Foo Куче Лав градот куќа Статуа скулптурата

DEN 4560.00
DEN 3101.00

Количината на стоката
Тековен


Пакување Детали
Единица Тип : парче
Пакет Тежина : 1.500 kg (3.31 lb.)
Пакет Големина : 30cm x 30cm x 30cm (11.81 во x 11.81 во x 11.81 во)
Добредојдовте во мојата продавница Бакар Производ Листа бронза Буда статуа на урбани скулптури слика скулптура на животните скулптура бакар Тибетската Будизмот украсен со златни статуи од бронза бел Tongding бакар censer bronzes бронза занаети ковано бакар бронзени скулптури Вести Идентификација на обредот
Бронза натписи
Вие сте тука : бронзени бронза бронзени скулптури занаети _ бронза бронзени статуи произведени бронзени фабрика цена - Tangxian Буда работ бронза занаети фабрика >> Производи >> bronzes
Bronzes - Bronzes главно се однесуваат на Qin Династија артефакти изработени од бакар-калај легури, бронза ware "bronzes". Вклучувајќи готвење, јадење, пиење садови, вода, музички инструменти, кои патуваат украси, бронза огледала, кука, оружје, алатки и мерни инструменти. Навистина е направен од бронзени боја е многу beautif

Детални карактеристики

Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Бронза Бакар
Тема:
Животните

Слични производи

CMYK печатење, исто така, е прифатливо.

За ваша погодност дека сите купувачи, исто така, може да изберете агол на знамето.Постојат 2 вид на аглит

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Продавница со занаети основа Вклучува : метал занаети Керамички занаети Скапоцен камен занаети . Опис н

Нови пристигнување Обичај Наруто Платно Свила Ткаенини Постер Обичај Крпа ѕид постер за Дневна Соба До

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Пакување ДеталиЕдиница Тип : парчеПакет Тежина : 0.800 kg (1.76 lb.)Пакет Големина : 30cm x 20cm x 20cm (11.81 во x 7.87 во x 7.87 в

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Пакување ДеталиЕдиница Тип : парчеПакет Тежина : 1.200 kg (2.65 lb.)Пакет Големина : 30cm x 30cm x 30cm (11.81 во x 11.81 во x 11.81

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во н

За ваша погодност дека сите купувачи, исто така, може да изберете агол на знамето.Постојат 2 вид на аглит

Ние обично се користат Кина пост воздух mail / Epack и Русија воздух mail да брод на стоките повеќето земји во с

П : Зошто се толку ниски цени?A : имаме многу талентирани и господар уметници, ние купување илјадници висо

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови Се погледне на слики што

4311666128853432 Ѕид Налепници За Детска Соба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Pls Забелешка : Драг пријател, вашето задоволство е мојата најголема мотивација Срдечно ве покануваме да

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Кина пост воздух mail : нормално трае од 15 90 работни денови да wordwide и само да им помогнам тешко на decal дел ве

ОписМатеријал : пвц ѕид налепницаПакување : една opp вреќаЛесно да се примени, лесно да се отстрани без да

Зошто да вработи Професионален ако може да се изградиsoundproof соба во вашиот дом себе!...

Please wait...