0
clear
  • Маслото 5 Панел 5 Парче Платно Cuadros decoracion Ѕид Уметност Слика Модерна Апстракт Дома Декор Дневна Соба Поставите 9
  • -20%
  • -20%
Маслото 5 Панел 5 Парче Платно Cuadros decoracion Ѕид Уметност Слика Модерна Апстракт Дома Декор Дневна Соба Поставите 9

Маслото 5 Панел 5 Парче Платно Cuadros decoracion Ѕид Уметност Слика Модерна Апстракт Дома Декор Дневна Соба

DEN 3792.00

Количината на стоката
Тековен


Производ Детали : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Size170x100cm : 16x20inchx2p,12x28inchx2p,12x36inchx1 Рамка : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка Нашата Компанија : Шенжен Yinjin Trading Co. Ltd специјализирана во рака-насликани масла (Бренд е Eazilife). Искусни уметници од Dafen Сликарство Село или Xiamen Wushipu Сликарство Село ви овозможи со high-end и прва класа уметнички дела.
Производот Се Покаже :

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
170x100CM
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Апстракт
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно

Слични производи

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 6.3" w x 3.5" h за секој ,вкупно 25pcsЗа Боја : Бои Може Да Биде Малку Различ�

Производите се направени во Кина (ПС : Пост Код мора да биде точно) Мало Цел 112 парчиња е Малопродажната ц

Производ Детали : Големина на & Цена : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големи

Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во н�

2,самолепливи(со лепак),Проѕирен,задниот земјата е исто како и пред земјата.Се прилагоди на позицијата н�

Производ Детали : Големина на & Цена : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големи

Ние обично се користат Кина пост воздух mail / Epack и Русија воздух mail да брод на стоките повеќето земји во с�

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *�

и само да им помогнам тешко на decal дел ве молиме, во спротивно, тоа ќе ја оштети decal кога ќе лупам исклучув�

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *�

Карактеристики : HAOCHU Бренд Име : Платно Сликарство Материјал : Платно Боја : бела црна Големина : 30x45cm,40x60cm,

Гроздобер Декоративни Дрвени Книга Чување На Кутии Home Art Декорација Книга Екранот МоделПроизвод Прегле

За ваша погодност дека сите купувачи, исто така, може да изберете агол на знамето.Постојат 2 вид на аглит�

Pls Забелешка : Драг пријател, вашето задоволство е мојата најголема мотивација Срдечно ве покануваме да

Продавница со занаети основа Вклучува : метал занаети Керамички crafs Скапоцен камен занаети . Проектот Desc

Напомена : Рамка : Unstretched, Без Рамка, не се подготвени да се откажамТип : Оваа ставка е отпечатена на платн�

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината големина (custom sizes достапни по б

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *�

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *�

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *�

Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат

Please wait...