0
clear
  • Бакар Месинг КИНЕСКИ занаети Азија Елаборат Кина рачно изработени колекција на стари статуа - Бикоборство Статуа
  • -20%
  • -20%
Бакар Месинг КИНЕСКИ занаети Азија Елаборат Кина рачно изработени колекција на стари статуа - Бикоборство Статуа

Бакар Месинг КИНЕСКИ занаети Азија Елаборат Кина рачно изработени колекција на стари статуа - Бикоборство Статуа

DEN 4272.00
DEN 2563.00

Количината на стоката
Тековен


Пакување Детали
Единица Тип : парче
Пакет Тежина : 0.800 kg (1.76 lb.)
Пакет Големина : 30cm x 20cm x 20cm (11.81 во x 7.87 во x 7.87 во)
Добредојдовте во мојата продавница Бакар Производ Листа бронза Буда статуа на урбани скулптури слика скулптура на животните скулптура бакар Тибетската Будизмот украсен со златни статуи од бронза бел Tongding бакар censer bronzes бронза занаети ковано бакар бронзени скулптури Вести Идентификација на обредот
Бронза натписи
Вие сте тука : бронзени бронза бронзени скулптури занаети _ бронза бронзени статуи произведени бронзени фабрика цена - Tangxian Буда работ бронза занаети фабрика >> Производи >> bronzes
Bronzes - Bronzes главно се однесуваат на Qin Династија артефакти изработени од бакар-калај легури, бронза ware "bronzes". Вклучувајќи готвење, јадење, пиење садови, вода, музички инструменти, кои патуваат украси, бронза огледала, кука, оружје, алатки и мерни инструменти. Навистина е направен од бронзени боја е многу beau

Детални карактеристики

Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Бронза Бакар
Тема:
Маскота

Слични производи

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *�

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината големина (custom sizes достапни по б

2,самолепливи(со лепак),Проѕирен,задниот земјата е исто како и пред земјата.Се прилагоди на позицијата н�

Производ Детали : Големина на & Цена : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големи

Нови пристигнување Обичај Наруто Платно Свила Ткаенини Постер Обичај Крпа ѕид постер за Дневна Соба До�

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *�

Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во н�

телефон декорација .Превозот1 Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, �

Продавница со занаети основа Вклучува : метал занаети Керамички занаети Скапоцен камен занаети . Опис н�

Ние обично се користат Кина пост воздух mail / Epack и Русија воздух mail да брод на стоките повеќето земји во с�

Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат

Продавница со занаети основа Вклучува : метал занаети Керамички crafs Скапоцен камен занаети . Проектот Desc

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *�

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *�

Largae Страна Се Насликани Модерна Апстракт Lanscape Маслото На Платно Современиот Релјеф Ѕид Слики Дневна Со�

Производите се направени во Кина (ПС : Пост Код мора да биде точно) Мало Цел 112 парчиња е Малопродажната ц

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *�

SUFEILE Фото рамка комбинација Сијамски суспензија рамка ѕид студио фото рамка срце облик на ЦРВЕНА И БЕЛА

Кина пост воздух mail : нормално трае од 15 90 работни денови да wordwide и само да им помогнам тешко на decal дел ве

Апстракт Постер Секси Жена Усна Шарени Слика Платно Ѕид Уметност Дома Декорација Дама Усна Платно Отпе�

Please wait...