0
clear
  • За Декоративни Сликарство Модерна Апстрактна Слика Пејзаж Frameless Поставите Дрвото Слики Mural Слон Ѕидното Сликарство На Платно
  • -20%
  • -20%
За Декоративни Сликарство Модерна Апстрактна Слика Пејзаж Frameless Поставите Дрвото Слики Mural Слон Ѕидното Сликарство На Платно

За Декоративни Сликарство Модерна Апстрактна Слика Пејзаж Frameless Поставите Дрвото Слики Mural Слон Ѕидното

DEN 3840.00
DEN 2035.00

Количината на стоката
Тековен

Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа.Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.(Ние брод само платно,нема врамени, ако треба врамени, ве молиме контактирајте со мене)
3,Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство?
A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.
Слика Големина На :
Големина 1 : 20x40 CMx2p+20x50 CMx2p+20x60 CMx1p
Големина на 2 : 25x50 CMx2p+25x60 CMx2p+25x70 CMx1p
Големина 3 : 30x60 CMx2p+30x70 CMx2p+30x80 CMx1p
Големина 4 : 35x70 CMx2p+35x80 CMx2p+35x90 CMx1p
1,Вашиот Маслото е рачно насликани ?
A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно изработени од страна на нашите професионални уметници.
Добредојдовте на нашата продавница!
Ние сме големо снабдувач на маслото во Кина! Постојат стотици голема слика уметници тука. Се разбира, ние нудиме производ според вашите барања. ако не ви се допаѓа или имате било какви прашања,ве молиме контактирајте не директно,Нашиот тим секогаш се тука за да прават нашите најдобри за услуга за вас.000 компјутери модерни слики месечно.
Многу ви благодариме за вашата цел и се надеваме дека може да биде вашиот најдобар изберете!!!
. Големи , искусни уметници, но најевтиниот цена која ќе го направи многу малку профит од секој сликарство !
Ou Shi Mei Рака-насликани Маслото Детали Ставка Име
Современиот Релјеф
Маслото Metarial Висок Квалитет на Платно И Масло Стил 100% Рака Насликани Големина Прилагоден е на располагање , Контактирајте со Нас Превозот Бесплатен Превозот Рамка НЕ, Контактирајте со Нас Пакување Навива за да испратите ОЕМ Достапни
ПС : Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте ме директно.
Повратни информации и Контакт со нас
1.

Детални карактеристики

Големина (Инчен):
Големина 1, Големина 2, Големина 3, 4 Големина
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
апстракт група сликарство
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
Апстракт Маслото На Платно
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
is_customized:
Yes
Видови:
100% handpainted на платно
Материјал:
Заштита на животната средина боја, висок квалитет на платно
Земја на потекло:
Dafen Шенжен Кина

Слични производи

Largae Страна Се Насликани Модерна Апстракт Lanscape Маслото На Платно Современиот Релјеф Ѕид Слики Дневна Со

Производ Детали : Големина на & Цена : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големи

ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и теле

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Ве молиме изберете една опција кога ќе го купите Dropship наредби директно на вашиот клиент Ние сме одговор

Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови Се погледне на слики што

Апстракт Постер Секси Жена Усна Шарени Слика Платно Ѕид Уметност Дома Декорација Дама Усна Платно Отпе

Продавница со занаети основа Вклучува : метал занаети Керамички занаети Скапоцен камен занаети . Опис н

Карактеристики : HAOCHU Бренд Име : Платно Сликарство Материјал : Платно Боја : бела црна Големина : 30x45cm,40x60cm,

Производите се направени во Кина (ПС : Пост Код мора да биде точно) Мало Цел 112 парчиња е Малопродажната ц

4311666128853432 Ѕид Налепници За Детска Соба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

SUFEILE Фото рамка комбинација Сијамски суспензија рамка ѕид студио фото рамка срце облик на ЦРВЕНА И БЕЛА

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Пакување ДеталиЕдиница Тип : парчеПакет Тежина : 1.200 kg (2.65 lb.)Пакет Големина : 30cm x 30cm x 30cm (11.81 во x 11.81 во x 11.81

Производ Детали : Големина на & Цена : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големи

Детали За Производот : Производ вистински фотографии плаќање По Испорака во рок од три дена По плаќање н

2,самолепливи(со лепак),Проѕирен,задниот земјата е исто како и пред земјата.Се прилагоди на позицијата н

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 6.3" w x 3.5" h за секој ,вкупно 25pcsЗа Боја : Бои Може Да Биде Малку Различ

и само да им помогнам тешко на decal дел ве молиме, во спротивно, тоа ќе ја оштети decal кога ќе лупам исклучув

ОписМатеријал : пвц ѕид налепницаПакување : една opp вреќаЛесно да се примени, лесно да се отстрани без да

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Кина пост воздух mail : нормално трае од 15 90 работни денови да wordwide и само да им помогнам тешко на decal дел ве

Please wait...