0
clear
  • JJRUI Персонализирана Име Изградба Копачи винил ѕид уметност налепница decal деца фарма камиони автомобили Ѕид Decals за Деца Соби
  • -20%
  • -20%
JJRUI Персонализирана Име Изградба Копачи винил ѕид уметност налепница decal деца фарма камиони автомобили Ѕид Decals за Деца Соби

JJRUI Персонализирана Име Изградба Копачи винил ѕид уметност налепница decal деца фарма камиони автомобили

DEN 479.52
DEN 408.00

Количината на стоката
Тековен

и само да им помогнам тешко на decal дел ве молиме, во спротивно, тоа ќе ја оштети decal кога ќе лупам исклучување на преносот дел.
Повратни информации : Ние сме секогаш во потрага по начини за подобрување на самите себе, така што ние ќе живеат до вашето задоволство. Име : (потребни во сите Метрополи, имајте на ум тоа) Боја : (без порака, боја како слика) Изберете Боја од табелата подолу Парцела се вклучени : 1 x Vinly Decal; 1 x Трансфер на хартија Материјал : ПВЦ Големина : 56x33cm/22x13in(Wx H) Отстранлив , еколошки , водоотпорен , не-токсични Лесно кора, се држи на мазната и да ја исчистите површината Ако имате било каква идеја, ве молиме контактирајте со нас прв Совети : ако користите топол воздух удар на налепница, одново и одново со фен кога ќе се земе подалеку од ѕидот, таму ќе биде без оштетување на ѕидовите. Acording на Aliexpress правила : ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.
Испорака : ве Молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр. но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.но, не е отворен спор без cotact. Кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide. Ако тоа е наша грешка, ние ќе рефундирање на целосната цена на стока, како и на такси превозот. (ве молиме имајте во предвид дека "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail) Купувачот има одговорност за плаќање на царина,повеќе даночни прашања,pls контактирајте го вашиот земјата на царинските или продавачот.
Функција : ве Молам да ми кажете decal информациите во белешката како овој формат. Но, ако за некои веројатно причина да не се чувствуваат позитивни повратни информации оценка со 4-5 ѕвезди , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остави негативни повратни информации.

Детални карактеристики

боја:
Црна, Светло Сина, Злато, Темно Зелена, Светло Розева, Виолетова, Розова Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Темно Црвена, Домат, Темно Сина, Бледо Зелена, Темно Сива, Темно Виолетова, Тиркизна, Светло Жолта, Светло Виолетова, Портокалова
Број На Модел На:
ХЛ-88
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Цртан филм
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
JJRUI

Слични производи

Производ Детали : Големина на & Цена : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големи

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Handpainted Платно СликарствоЉубители на Ветер : Пејзаж Маслото Ѕид УметностМодерна Платно Уметност Ѕид Орк

Производ Детали : Големина на & Цена : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големи

НАСЛОВНА &ГРАДИНАДобредојдовте на нашиот магазинДобредојдовте на нашиот магазин.Искрено се надевам де

За ваша погодност дека сите купувачи, исто така, може да изберете агол на знамето.Постојат 2 вид на аглит

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 6.3" w x 3.5" h за секој ,вкупно 25pcsЗа Боја : Бои Може Да Биде Малку Различ

2,самолепливи(со лепак),Проѕирен,задниот земјата е исто како и пред земјата.Се прилагоди на позицијата н

Производ Inforamtion : Број : SYY672 Големина S : 60x46cm M : 74x57cm М erial : Нетоксични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pie

боја : Ве молиме да ни остави белешка за она што боја(s) што го сакате за вашите налепница, или ние ќе го на

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 44cm X 46cm57cm X 60cmОваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екст

Детали За Производот : Производ вистински фотографии плаќање По Испорака во рок од три дена По плаќање н

Гроздобер Декоративни Дрвени Книга Чување На Кутии Home Art Декорација Книга Екранот МоделПроизвод Прегле

За ваша погодност дека сите купувачи, исто така, може да изберете агол на знамето.Постојат 2 вид на аглит

ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и теле

Pls Забелешка : Драг пријател, вашето задоволство е мојата најголема мотивација Срдечно ве покануваме да

Производ Детали : Големина на & Цена : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големи

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Карактеристики : HAOCHU Бренд Име : Платно Сликарство Материјал : Платно Боја : бела црна Големина : 30x45cm,40x60cm,

Продавница со занаети основа Вклучува : метал занаети Керамички занаети Скапоцен камен занаети . Опис н

Кина пост воздух mail : нормално трае од 15 90 работни денови да wordwide и само да им помогнам тешко на decal дел ве

На скицирање е нормално да се направи со молив или некои јаглен, во зависност од уметникот Платно Само, б

Please wait...