0
clear
  • JJRUI Персоналните Име Ѕвезди Ѕид уметност Налепница Mural Decal Момчиња Девојчиња Деца Дома Декор Ѕид Налепници за Деца Спална соба
  • -20%
  • -20%
JJRUI Персоналните Име Ѕвезди Ѕид уметност Налепница Mural Decal Момчиња Девојчиња Деца Дома Декор Ѕид Налепници за Деца Спална соба

JJRUI Персоналните Име Ѕвезди Ѕид уметност Налепница Mural Decal Момчиња Девојчиња Деца Дома Декор Ѕид Налепници

DEN 249.12
DEN 212.00

Количината на стоката
Тековен

Кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide. и само да им помогнам тешко на decal дел ве молиме, во спротивно, тоа ќе ја оштети decal кога ќе лупам исклучување на преносот дел.но, не е отворен спор без cotact. Ве молиме да ја искористам за момент да ни кажете што мислите. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение. Но, ако за некои веројатно причина да не се чувствуваат позитивни повратни информации оценка со 4-5 ѕвезди , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остави негативни повратни информации. ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро.и ние ќе се обидеме што е во моја моќ за да ви помогнат да се реши тоа. но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн. Ве молиме да бидете подготвени да им обезбеди на Клиентите со photgraphs или видеа јасно покажува сите прашања поврзани со објектот.
Инструкции за инсталација : Забелешка : се стави на decals дел со трансферот дел на ѕидот заедно. Благодарам многу!. Име : (потребни во сите Метрополи, имајте на ум тоа) Боја : (без порака, боја како слика) Изберете Боја од табелата подолу Парцела се вклучени : 1 x Vinly Decal; 1 x Трансфер на хартија Материјал : ПВЦ Големина : 60x20cm/23.
Повратни информации : Ние сме секогаш во потрага по начини за подобрување на самите себе, така што ние ќе живеат до вашето задоволство. Acording на Aliexpress правила : ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.9in(Wx H) Отстранлив , еколошки , водоотпорен , не-токсични Лесно кора, се држи на мазната и да ја исчистите површината Ако имате било каква идеја, ве молиме контактирајте со нас прв Совети : ако користите топол воздух удар на налепница, одново и одново со фен кога ќе се земе подалеку од ѕидот, таму ќе биде без оштетување на ѕидовите.

Детални карактеристики

боја:
Црна, Светло Сина, Злато, Темно Зелена, Светло Розева, Виолетова, Розова Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Темно Црвена, Домат, Темно Сина, Бледо Зелена, Темно Сива, Темно Виолетова, Тиркизна, Светло Жолта, Светло Виолетова, Портокалова
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
JJRUI
Број На Модел На:
PSN036

Слични производи

ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и теле

SUFEILE Фото рамка комбинација Сијамски суспензија рамка ѕид студио фото рамка срце облик на ЦРВЕНА И БЕЛА

CMYK печатење, исто така, е прифатливо.

телефон декорација .Превозот1 Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите,

Купувачот се одговорни за било каква осигурување, проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозо

Карактеристики : HAOCHU Бренд Име : Платно Сликарство Материјал : Платно Боја : бела црна Големина : 30x45cm,40x60cm,

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Продавница со занаети основа Вклучува : метал занаети Керамички занаети Скапоцен камен занаети . Опис н

Детали За Производот : големина S : висок 75см*широк 71cm M : висок 110cm*широк 105cm L : висок 150cm*широк 143cm големина

боја : Ве молиме да ни остави белешка за она што боја(s) што го сакате за вашите налепница, или ние ќе го на

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Производите се направени во Кина (ПС : Пост Код мора да биде точно) Мало Цел 112 парчиња е Малопродажната ц

боја : Ве молиме да ни остави белешка за она што боја(s) што го сакате за вашите налепница, или ние ќе го на

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината големина (custom sizes достапни по б

Производ Inforamtion : Број : SYY672 Големина S : 60x46cm M : 74x57cm М erial : Нетоксични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pie

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранци

Please wait...