0
clear
  • Бакар Месинг КИНЕСКИ занаети Азија Пар од Кинеската Народна Бела Бакар Fengshui Злото Foo Куче лав Ѕверот Статуи
  • -20%
  • -20%
Бакар Месинг КИНЕСКИ занаети Азија Пар од Кинеската Народна Бела Бакар Fengshui Злото Foo Куче лав Ѕверот Статуи

Бакар Месинг КИНЕСКИ занаети Азија Пар од Кинеската Народна Бела Бакар Fengshui Злото Foo Куче лав Ѕверот Статуи

DEN 4272.00
DEN 3289.00

Количината на стоката
Тековен


Пакување Детали
Единица Тип : парче
Пакет Тежина : 1.200 kg (2.65 lb.)
Пакет Големина : 30cm x 20cm x 30cm (11.81 во x 7.87 во x 11.81 во)
Добредојдовте во мојата продавница Бакар Производ Листа бронза Буда статуа на урбани скулптури слика скулптура на животните скулптура бакар Тибетската Будизмот украсен со златни статуи од бронза бел Tongding бакар censer bronzes бронза занаети ковано бакар бронзени скулптури Вести Идентификација на обредот
Бронза натписи
Вие сте тука : бронзени бронза бронзени скулптури занаети _ бронза бронзени статуи произведени бронзени фабрика цена - Tangxian Буда работ бронза занаети фабрика >> Производи >> bronzes
Bronzes - Bronzes главно се однесуваат на Qin Династија артефакти изработени од бакар-калај легури, бронза ware "bronzes". Вклучувајќи готвење, јадење, пиење садови, вода, музички инструменти, кои патуваат украси, бронза огледала, кука, оружје, алатки и мерни инструменти. Навистина е направен од бронзени боја е многу победи на играта.

Детални карактеристики

Бренд Име:
HUARONGKANGYOU
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Бронза Бакар
Тема:
Животните

Слични производи

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

и само да им помогнам тешко на decal дел ве молиме, во спротивно, тоа ќе ја оштети decal кога ќе лупам исклучув

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

На скицирање е нормално да се направи со молив или некои јаглен, во зависност од уметникот Платно Само, б

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Кина пост воздух mail : нормално трае од 15 90 работни денови да wordwide и само да им помогнам тешко на decal дел ве

Пакување ДеталиЕдиница Тип : парчеПакет Тежина : 1.500 kg (3.31 lb.)Пакет Големина : 30cm x 30cm x 30cm (11.81 во x 11.81 во x 11.81

П : Зошто се толку ниски цени?A : имаме многу талентирани и господар уметници, ние купување илјадници висо

Продавница со занаети основа Вклучува : метал занаети Керамички занаети Скапоцен камен занаети . Опис н

Зошто да вработи Професионален ако може да се изградиsoundproof соба во вашиот дом себе! Мерка било области н

12pcs / многу 3 D ПВЦ Двојно Крилја Пеперутка Ѕид Налепници Фрижидер Дневна Соба DIY Уметност Дома Декор Пепе

Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во н

Производ Детали : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контак

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат

Ние обично се користат Кина пост воздух mail / Epack и Русија воздух mail да брод на стоките повеќето земји во с

Испорака : 1 Вашата стока се обично со ниска цена декларација за извоз .Ви благодарам многу!2.Враќање & Нап

Нови пристигнување Обичај Наруто Платно Свила Ткаенини Постер Обичај Крпа ѕид постер за Дневна Соба До

Апстракт Постер Секси Жена Усна Шарени Слика Платно Ѕид Уметност Дома Декорација Дама Усна Платно Отпе

и ние ќе се обидеме што е во моја моќ за да ви помогнат да се реши тоа Благодарам многу!.Повратни информац

ОписМатеријал : пвц ѕид налепницаПакување : една opp вреќаЛесно да се примени, лесно да се отстрани без да

Ние може да се добие пад на превозот,Клиенти цел и трговија на големо и наредби.Ви благодарам многу!2.Сли

Пакување ДеталиЕдиница Тип : парчеПакет Тежина : 1.200 kg (2.65 lb.)Пакет Големина : 30cm x 30cm x 30cm (11.81 во x 11.81 во x 11.81

Пакување ДеталиЕдиница Тип : парчеПакет Тежина : 0.800 kg (1.76 lb.)Пакет Големина : 30cm x 20cm x 20cm (11.81 во x 7.87 во x 7.87 в

Објектот Информации *Производ : Гроздобер Постер или Ретро Сликарство *Материјал : Стариот Krafts Хартија *

На звук вибрациите се емитува низ воздухот, предизвикувајќи проблеми со бучаватавлегуваат и излегуваа

Please wait...