0
clear
  • далечински управувач за HYUNDAI ТВ ДАЛЕЧИНСКИ КОНТРОЛЕР
  • -20%
  • -20%
далечински управувач за HYUNDAI ТВ ДАЛЕЧИНСКИ КОНТРОЛЕР

далечински управувач за HYUNDAI ТВ ДАЛЕЧИНСКИ КОНТРОЛЕР

DEN 479.52

Количината на стоката
Тековен


Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди следење на информации. (Correos Економија Кралската Пошта Економија Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) ако треба да имаат следење на информации, ве молиме да одберете други изрази, како што се : Ali Express Стандард на Превозот.Кина пост воздух mail и повеќе.
Овој далечински управувач е замена за HYUNDAI
тв далечински контроли
како следниве модели : ве Молиме Имајте во предвид : ! 1package*1pcs далечински управувач(НЕ батеријата)

Детални карактеристики

Број На Модел На:
Hyundai
Употреба:
TV
Канал:
1
Пакет:
No
Безжична Комуникација:
IR
Бренд Име:
hononjo
Фреквенција:
IR

Слични производи

2016 година 220 V Безжичен Далечински Контролер Реле Switch Систем 4 Приемник& 2 Предавателот 1 CH 10 A Светлината LE

Опис 1.Сосема Нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете

Опис : 100% нов со висок квалитет Може да се монтира на десктоп / tabletop Идеален за радио емитување студио, voice

Нашата Услуга Цел Е Да Се Направи Секој Клиент Има Добар Шопинг Искуство .Ние Брод на Сите Објекти во Све

Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети Негативни повратни информа

Опис 1.Сосема Нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со

Опис 1.Сосема Нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со

далечински управувач за Samsung BN5900610 A BN5900590 A BN5900545 C 3 D DVD ТВ далечинска контрола1 100% Нови ТВ и клима уред дал

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете

СпецификацииДефект го оценувате : Помалку од 0,3%Одделение : Одделение А+Складирање на податоци : Многу ст

Опис : 100% нов со висок квалитет Може да се монтира на десктоп / tabletop Идеален за радио емитување студио, voice

Далечински управувач (предавател) Далечински Управувач : Оперативен Напон : DC12 V Оперативни Струја : 30 MA О

Канал : 1 CHРаботен Напон : 220 V (180 V240 V)Макс оптоварување струја : 10 A (треба подобро помал од 7А)Работна Фрекв

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете

Сите наши производи се во рок од 3 месеци гаранција;2 Купувачот е одговорен за враќање такси превозот Ако

) Пакет : ПП Торба Пакет Тежина : 0 Тој во основа може да го замени оригиналниот далечински управувач функ

Please wait...