0
clear
  • На Ausuky Професионални IR Инфрацрвениот Далечински Управувач За Sony Алфа A700 A900 A500 -25
  • -20%
  • -20%
На Ausuky Професионални IR Инфрацрвениот Далечински Управувач За Sony Алфа A700 A900 A500 -25

На Ausuky Професионални IR Инфрацрвениот Далечински Управувач За Sony Алфа A700 A900 A500 -25

DEN 123.84
DEN 90.00

Количината на стоката
Тековен

За производ кој вклучува батерија, Ние ви препорачуваме да изберете Хонгконг Пост Воздух Mail.
Превозот Термини :
Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 7days по добивме вашата исплата.
Професионални IR Инфрацрвениот Далечински Управувач За Sony Алфа A700 A900 A500
Функција :
На компатибилен камерата е вграден во инфрацрвен приемник за оваа активира далечинскиот уред.000 кредитни изложености
Работата на Далечина : 1cm - 20 Метри
Пакет
1 x Далечински Контролер
1 x Литиум CR2025 Батеријата
Плаќање Опис
1. Кина Пост Воздух Пошта е испратена да повеќето земји, Тоа трае околу 30-60days да се дојде до, тоа зависи од земјата. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот во начинот на кој ќе бидете задоволни !. Бесплатен превозот за Кина Пост Воздух Mail ( за поголемиот дел од земјата) . ќе донесе погрешна големина или погрешно објект). Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро. Ако сте подготвени да ги користат изразат испорака, треба да плати дополнителни трошоци.Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите. Ако изберете EMS/DHL/UPS-от превозот, Тоа трае 5-8 Days да пристигнат.Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка.Ние прифаќаме сите средства на плаќање aliexpress одобрени. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска департментот веб-страница пред да купува.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци. DHL и ПРОЗОРЦИ има строга политика за батеријата цел.

Детални карактеристики

Безжична Комуникација:
Bluetooth
Бренд Име:
НА AUSUKY
Употреба:
компјутер
Број На Модел На:
I1003834
Пакет:
No
Фреквенција:
/

Слични производи

Далечински Управувач За Daikin ARC423 A1 ARC433 A51 ARC423 A5 ARC423 A13 ARC423 A12 AC клима уред ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ 1...

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете

Особено Јужна Америка земји " обичаи се многу тешко, дури и кога парцели пристигне на локалните земји, па

Нашата цел да се обезбеди овој кабел е да се најде повеќе connvenient и полесно напојување решение, особено ко

Опис : 100% нов со висок квалитет Може да се монтира на десктоп / tabletop Идеален за радио емитување студио, voice

Далечински управувач (предавател) Далечински Управувач : Оперативен Напон : DC12 V Оперативни Струја : 30 MA О

Опис 1.Сосема Нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со

НОВ Далечински Управувач РК1115 ОДГОВАРА за DENON AV СИСТЕМ ПРИЕМНИК1 100% Нов AV далечинска контрола на 2 Мини Ц

100% нов проектор далечински управувач за NEC NP2200 NP2250 NP300 NP305 NP6301 100% Нов Проектор За Далечинска Контрола На 2.

Опис : 100% нов со висок квалитет Може да се монтира на десктоп / tabletop Идеален за радио емитување студио, voice

Сите производи се спакувани со внимание.Не програмирање или прилагодување е потребно Целосна плаќањет

само некој кој се купи примачот или испраќачот сам ,тој мора да се грижат за фреквенцијата на натпреваро

Батериите се сметаат за опасни sensative предмети, тоа е тешко да се брод, ние не може да брод од страна на Пос

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете

Опис 1.Сосема Нова универзална замена на далечинскиот управувач.2.пакување детали : стандарден пакет со

СпецификацииДефект го оценувате : Помалку од 0,3%Одделение : Одделение А+Складирање на податоци : Многу ст

Компатибилен со : Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите compatible If имате било какви прашањ

2016 година Нови 220 V 1 CH 10 A Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 4pcs Приемникот и на 2 парчиња Предава

Нашата Услуга Цел Е Да Се Направи Секој Клиент Има Добар Шопинг Искуство .Ние Брод на Сите Објекти во Све

Висок квалитет на компатибилен со ДОЈДЕ ТОП432 SA ,ДОЈДЕ ТОП432 A,ТОП432 M 1 Спецификации : Оперативен фреквенц

Ве молиме имајте во предвид : цената на овие експрес испорака е многу поволна, но не може да се обезбеди с

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чи

Канал : 1 CHРаботен Напон : 220 V (180 V240 V)Макс оптоварување струја : 10 A (треба подобро помал од 7А)Работна Фрекв

олабави вашиот прст на истото копче стоп / ИСКЛУЧУВАЊЕ потоа ќе притиснете некое копчиња на далечински

Please wait...