0
clear
  • 2 парчиња дома сунѓерот четка главата replenishes дома кат четка за чистење алатка
  • -20%
  • -20%
2 парчиња дома сунѓерот четка главата replenishes дома кат четка за чистење алатка

2 парчиња дома сунѓерот четка главата replenishes дома кат четка за чистење алатка

DEN 756.00
DEN 378.00

Количината на стоката
Тековен


2 парчиња дома сунѓерот четка главата replenishes дома кат четка за чистење алатката функција : 100% нов квалитет Супер вакуум апсорпција 10 пати побрзо отколку со обичните четка! Исчисти било конфузија во минути! Работат речиси било која површина на вашиот дом! Чиста и сува, за неколку секунди! Понесете си! Елиминирање на опасни бактерии! Големина : 27 x 4 см (L x W) Количина : 2 замена глави

Детални карактеристики

Се загрее Време (мин):
Континуирана Пареа Време:
Број На Модел На:
четка сунѓерот
Функција:
Еко-Пријателски
Четка Главата Материјал:
Сунѓерот
Дехидратација Го Оценувате:
50% -60%
Четка Род Товарот:
Wringing Метод:
Виткање Тип
моќност:
Отпорност На Корозија Одделение:
Подолу Одделение 1
Пол Материјал:
Пластични
Четка Род Тип:
Општи Род + Пластичен Послужавник
Бренд Име:
LUOSB
Апсорпција:
Се Справи Со Тип:
Unextensible
Компонента Тип:
Пластична Кошница + Пластика Педалата
Пакување:
Со 2 Mopheads
Обликот:
правоаголник
Тип:
Кука & Јамка Тип
Пареа На Вредноста На Функцијата:
No
Капацитет:
Mophead Количина:
2
Тежина:
Глава форма:
правоаголник
Материјал:
Сунѓерот

Слични производи

Карактеристики : Направени од високо квалитетна ABS и алуминиумски легури, издржливи и долг животен век.У

Ниеќе следење на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Ако не сте добиле вашата

Тоа е моќна,терапевтски третман на лицето кое го стимулира колаген и еластин, отстранување на акни, мозо

Три видови Медицински Квалитет Здрава Напредни Силикони Писоар за Мажи, Жени, Стари Лица Непријатности

долга рачка пластични миење четки бања чистење со четка едноставна PP ЕВА кујна дома четка алаткиОпис на

детали за производот 75 Почитувани Купувачи пријатели, можете да прочитате на следниве информации внима

>Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите...

wyприклучокstartЖешка Стока$9.66$6.99$29.6wyприклучоккрај2 парчиња 2.5 CM 1 Pair Прашина Четка Пантофли Куќа Почиста М

Производ : жица четка, со дијаметар : 3 ммГолемина на : (Tx H) : 4 x 43 mm; Материјал : жица наежвам, металБоја : Сре

Ние ги испратите парцела од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако вашата цел износ е помалку од 7$ ...

74 детали за производотКраток мода Големи ѓубре кофа педалата пластични складирање кофа јапонски стил ѓ

Животната средина Вода Дома се Користи Спреј Четка р Чистење АлаткиКарактеристики : 100% сосема нов и вис

детали за производот 732Почитувани Купувачи пријатели, можете да прочитате на следниве информации внима

Нестап масло за јадење крпи двојно задебелување Мултифункционален Перење Јадење Крпа Ткаенина 35*беспл

детали за производот 7 9Почитувани Купувачи пријатели, можете да прочитате на следниве информации внима

Конструиран Со Две Различни Страни За Чистење.Време на испорака : EMS(international Express Mail Услуга) обично трае 58

Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка.ко

2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.Поради разликата помеѓу различни монитори,

Please wait...