0
clear
  • Порцелански Teacup Со Teapot Infuser Gaiwan и 6 компјутери Teacups Кафе & Чај Алатки Кина Gongfu Чај Drinkware B016
  • -20%
  • -20%
Порцелански Teacup Со Teapot Infuser Gaiwan и 6 компјутери Teacups Кафе & Чај Алатки Кина Gongfu Чај Drinkware B016

Порцелански Teacup Со Teapot Infuser Gaiwan и 6 компјутери Teacups Кафе & Чај Алатки Кина Gongfu Чај Drinkware

DEN 3152.16

Количината на стоката
Тековен

Ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да брод од страна на курирската служба DHL, UPS-от, EMS, Fedex или други couriers.
За данок на
Даноци и давачки не се вклучени во hte објект цена или на превозот обвиненија.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА JUSEN ЧАЈ ПОСТАВИ ПРОДАВНИЦА
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање. Инаку, ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА.
Ако во вашата земја се уште треба да се плати царина, тоа е ваша одговорност е да се реши тоа. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
Тоа нормално се зема 10-45 работни дена да пристигне, но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или царинските, локалните испраќање ефикасност или друга причина, па ве молам, мислам дека над, пред да го одберете, Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express такса или немојте да се купи.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачот се одговорни за царински давачки. Ве молиме пополнете во правилен поштенски код, инаку, не можеме да ја пратите пратката.
Керамички Teacups Кинески Кунг Фу Чај Првенство Поставува Кинески Чај Услуга Домаќинство Отпорност На Топлина Чај Порцелански Чаши Кригла B016
Во врска со оваа точка :
·Потекло : Dehua каунти, Fujian провинција во Кина
·Име : Кинески Чај Поставува 9pcs
·Материјал : Керамички
·Функција : Висока температура отпорни, користете склопот
·Техника : Прирачник за изработка
·Пакет се вклучени : 6 компјутери teacups + 1 gaiwan + 1 Фер првенство + 1 Чај Цедилка
За плаќање :
За Испорака
Парцела ќе биде претежно се испраќаат од страна на e Packet/E-емс во рок од 24 часа ( дена). Ви благодариме.
Обично други couriers само треба 3-7 дена.
И било какви други прашања pls контактирајте со нас.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди преглед!
Ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе се реши проблемот веднаш.

Детални карактеристики

Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
Број На Модел На:
B016
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
Отворено Активност:
Турнеја
Анти-корозија Слој:
Не Се Опремени Да Се
сертификација:
CE / ЕУ
Керамички Тип:
порцелански
Обликот:
Со Капак
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Во Врела Вода:
Применливи
Шише За Вода Тип:
вода стакло
Шише Устата:
Кина Чај Првенство Сет
Стил:
Краток
Вода Да Тече, Метод:
Директни Пиење
Материјал:
Керамички
Термо Изведба:
Никој
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Бренд Име:
JUSEN
Drinkware Тип:
Кафе & Чај Поставува
Материјал:
Керамички
Керамички Тип:
порцелански
Објектот:
Кинески Кунг Фу Чај Поставува
Име:
Drinkware Чај Пехари И Чаши
Подароци:
Фестивал Подароци за да испратите пријатели, родители, колеги
techology:
Handpainted
Потекло:
Dehua каунти, Fujian провинција во Кина
Drinkware Тип:
Чаши & Чинии
Тип:
Чај Првенство & Чинијата Поставува

Слични производи

Совршен marinating На quickgrill месо сируп е совршен за интензивирање на арома на говедско, свинско, пилешко, тур

Име На Производ : Креативни Колба Цигара Flagon Кожа Хип Колба 6oz Виски Алкохол Метал Алкохол Колба Метал Ал

wyприклучокstartЖешка Стока$65$65$65$65$10.53$10.53$10.53$9.9wyприклучоккрај 250ml Дијамант Дното Круг Вистински Виски Раки

Само стави го ова на силиконски капакот на вашата чаша, тоа ќе се печати во топлина, води вашите работи т

Пролет Xuan е нудиме висок квалитет објект за вас.Точка име : Симпатична Керамички со КапакКапацитет : 380mlВ

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Нема потреба да се чисти вашиот teapot или купот на хард пов

Креативност Природни Бамбус Термос Шолја Нерѓосувачки Челик Шише Вакуум Колби Thermoses Првенство Garrafa Мој

[За Производство]Овој производ е направен од страна на страна,нема да биде совршен.400 MLДимензии : Дијамет

Опис На ПроизводотКарактеристики : Квалитетот мора да има еспресо кригла дека е страна разнесени од вис

Бренд Термос шишиња1000 ML,1200ml,1500mlПочитувани купувачот : Ако ви се допаѓа производи,ве молиме додадете про

Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay,кредитни картички и така натаму.М

jack daniels хип колбаУслуги на клиентите информацииАко имате било какви прашања во врска со производот или

Направен од висок квалитет на дрвен материјал, безбедно и екопријателски, лесно да се чисти и трајни про

Ви благодариме!Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на прие

ОписПроизвод : Висок Квалитет На КупотМатеријал : StonewareСпецификации : H; 10.4 CM,Горе Кол На Чаша : 8.4 CM Дното К

Бесплатен дар ќе бидат испратени на вашата следна цел е враќање, но ве молиме оставете порака за да се за

испратете ја вашата слика да прилагодено вашиот сопствен кригла Некои земји ќе потрае повеќе од 35 дена 2

Опис : 1.5 / 2 L Кафе Тенџере / Чај Литургија Подебели Немагнетни не ' Рѓосувачки Челик Ладно Литургија Кул В

Ви благодариме!2.Контакт со нас на : 1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контак

[За Производство]Рачно изработени производство,нема да биде совршен.Големина на : А,со Дијаметар од 11.5 cm,

3 D Боја Глеѓ Magpie Кафе Кригла Купот на Коските Кина Чај Млеко Поставите Креативни Drinkware Керамички Copa Приј

Обично се Потребни околу 1230 дена.ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК е многу важно за нас.Ве молиме Проверете ја вашата адр

Материјал : Висок Borosilicate Двоен Ѕид Стакло Висина : 125mm Капацитет : 450mlОригиналот : КинаПакетот содржи : 1* Д

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Направени од borosilicate стакло,не е л

ОписПроизвод : Висок Квалитет на Купот Материјал : Stoneware Спец : H; 10.4 CM,Горе Кол На Чаша : 8.4 CM Дното Кол На Ча

Ве молиме затегнување на купот на поклопецот кога ќе infunde вода.Ве молиме да се биде внимателен кога ќе се

Please wait...