0
clear
  • Отпорни на топлина Двоен Ѕид Стаклена Чаша Пиво Кафе го Поставите рачно изработени Kungfu Чај Пијат Чаша Здрав Пијалок Кригла Транспарентен Drinkware
  • -20%
  • -20%
Отпорни на топлина Двоен Ѕид Стаклена Чаша Пиво Кафе го Поставите рачно изработени Kungfu Чај Пијат Чаша Здрав Пијалок Кригла Транспарентен Drinkware

Отпорни на топлина Двоен Ѕид Стаклена Чаша Пиво Кафе го Поставите рачно изработени Kungfu Чај Пијат Чаша Здрав

DEN 318.24
DEN 223.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

боја:
80ml, 250ml, 350ml, 450ml, 600ml
Drinkware Тип:
Чаши
Бренд Име:
sunchamo
Функција:
Порибено
Додатоци:
Со лажица
Стил:
личност
сертификација:
SGS
Спецификација:
1
Материјал:
Стакло
Тип:
На Пример Шолји Кафе
Обликот:
Со Чај Infuser
Дали увозот:
No
Потекло:
Cangzhou
Печатење на ЛОГО:
Може да
Капацитет:
301
Трговија атрибути:
Надворешна трговија опашка еден
Производ на времето на пазарот:
Во пролетта 2013

Слични производи

Ви благодариме!2.Контакт со нас на : 1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контак

Овој нов нерѓосувачки челик хип колба е лесно да се носат и да ги преземат вашето омилено вино со вас кад

Пролет Xuan е нудиме висок квалитет објект за вас.Точка име : Симпатична куче стил порцелански криглаКапа

Новиот дизајн Керамички КриглаСо Бамбус се покријат и да не ' рѓосувачки челик лажицаГолемина на кригла

Материјал : Висок Borosilicate Двоен Ѕид Стакло Висина : 125mm Капацитет : 450mlОригиналот : КинаПакетот содржи : 1* Д

Функција : Creatives рака сликарство ретро двојно декер автобус кригла.Фантастичен нов објект кој ти дава мн

[За Производство]Овој производ е направен од страна на страна,нема да биде совршен.400 MLДимензии : Дијамет

ОписПроизвод : Висок Квалитет На КупотМатеријал : StonewareСпецификации : H; 10.4 CM,Горе Кол На Чаша : 8.4 CM Дното К

jack daniels хип колбаУслуги на клиентите информацииАко имате било какви прашања во врска со производот или

Совршен marinating На quickgrill месо сируп е совршен за интензивирање на арома на говедско, свинско, пилешко, тур

Нови Лето Сијалица, Шише за Вода Симпатична Краток Мода Симпатична Млеко Сок Светилки Првенство Течење

201300 Ml Кристал Секси Голи Стаклена Чаша Стилски Црвено Вино Чаша Вотка Shot Чаша Виски Стакло за Пиење За Bar

Ве молиме затегнување на купот на поклопецот кога ќе infunde вода.Ве молиме да се биде внимателен кога ќе се

Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска де

Направен од висок квалитет на дрвен материјал, безбедно и екопријателски, лесно да се чисти и трајни про

Please wait...