0
clear
  • 50pcs 600-700ml 15x22+4cm (5.9x8.7) Матирано Пијалаци Ziplock Торба за Само-запечатени Течни Пакување Партија/Свадба Zip Затворање Торбичка
  • -20%
  • -20%
50pcs 600-700ml 15x22+4cm (5.9x8.7) Матирано Пијалаци Ziplock Торба за Само-запечатени Течни Пакување Партија/Свадба Zip Затворање Торбичка

50pcs 600-700ml 15x22+4cm (5.9x8.7) Матирано Пијалаци Ziplock Торба за Само-запечатени Течни Пакување Партија/Свадба

DEN 858.24

Количината на стоката
Тековен


Торба Стил 600-700ml Пијалаци Ziplock Торба
Материјал
ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ/PE/BOPP
Дебелина 200micron (Двојно лице)
Предности На Кислород Отпор, Маснотии Доказ, Влага Доказ, Висока Бариера, Храна Одделение
Примена
Широко се користи во Закуски, Колачиња, Ореви, Овошје, Замрзната храна, Чај, Кафе, грав,
3 C Електронски производи, се Разликуваат кабли, Бања Соли, Пет третира, Медицина итн
Карактеристики Со Ре' запечатува zip заклучување опции, лесно да се отвораат и затвораат.
Екстракција е на мртов агол, заштита на запечатување сексот е многу силна, течење-доказ
квалитетот.
Со Хуманизирано дизајн на солза рецки на страни, што го прави кинење на пошта
многу погодно со двете двете страни.
Торба Големина
15x22+4 cm; (5.9 инчен * 8.7 инчен); Употребливи големина : 13.5x19+4cm
Кориснички
Логото
Логото > 2 бои, MOQ е 10,000 компјутери
Логото Датотека Производство треба .ai/.cdr/.псд/.pdf формати
ЗАБЕЛЕШКА : Цената не вклучува слама, ако е потребно, pls дозволете ми да знам. Ви благодариме

Детални карактеристики

Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Шише За Вода Тип:
Вода Торба И Вода На Мочниот Меур
Отворено Активност:
Турнеја
Вода Да Тече, Метод:
Слама Тип
Стил:
Креативните
Материјал:
Пластични
Термо Изведба:
Никој
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Пластични Тип:
PE
Анти-корозија Слој:
Не Се Опремени Да Се
Во Врела Вода:
Не Е Применливо
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
Обликот:
Застане ziplock стил
Производ Стил:
Креативни Само-запечатени Пијалаци Торба
Примена:
Овошен сок,Чај,кафе,Разни DIY пијалоци
Дебелина:
200micron

Слични производи

Кафе Кригла Првенство Поставите Креативни Newfangled Креативни Едноставна Тастатура Ctrl ALT DEL Тип Дизајн Нови

201300 Ml Кристал Секси Голи Стаклена Чаша Стилски Црвено Вино Чаша Вотка Shot Чаша Виски Стакло за Пиење За Bar

Опис На ПроизводотКарактеристики : Квалитетот мора да има еспресо кригла дека е страна разнесени од вис

Овој нов нерѓосувачки челик хип колба е лесно да се носат и да ги преземат вашето омилено вино со вас кад

3 D Боја Глеѓ Magpie Кафе Кригла Купот на Коските Кина Чај Млеко Поставите Креативни Drinkware Керамички Copa Приј

ОписПроизвод : Висок Квалитет На КупотМатеријал : StonewareСпецификации : H; 10.4 CM,Горе Кол На Чаша : 8.4 CM Дното К

Креативност Природни Бамбус Термос Шолја Нерѓосувачки Челик Шише Вакуум Колби Thermoses Првенство Garrafa Мој

wyприклучокstartЖешка Стока$65$65$65$65$10.53$10.53$10.53$9.9wyприклучоккрај 250ml Дијамант Дното Круг Вистински Виски Раки

[За Производство]Овој производ е направен од страна на страна,нема да биде совршен.400 MLДимензии : Дијамет

ОписПроизвод : Висок Квалитет на Купот Материјал : Stoneware Спец : H; 10.4 CM,Горе Кол На Чаша : 8.4 CM Дното Кол На Ча

Име На Производ : Креативни Колба Цигара Flagon Кожа Хип Колба 6oz Виски Алкохол Метал Алкохол Колба Метал Ал

Новиот дизајн Керамички КриглаСо Бамбус се покријат и да не ' рѓосувачки челик лажицаГолемина на кригла

Обично се Потребни околу 1230 дена.ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК е многу важно за нас.Ве молиме Проверете ја вашата адр

Пролет Xuan е нудиме висок квалитет објект за вас.Точка име : Симпатична Керамички со КапакКапацитет : 380mlВ

Ве молиме затегнување на купот на поклопецот кога ќе infunde вода.Ве молиме да се биде внимателен кога ќе се

Бесплатен дар ќе бидат испратени на вашата следна цел е враќање, но ве молиме оставете порака за да се за

Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска де

Нови Лето Сијалица, Шише за Вода Симпатична Краток Мода Симпатична Млеко Сок Светилки Првенство Течење

Please wait...