0
clear
  • 100pcs 300-400ml 12x20+4cm (4.7x7.9) Матирано Пијалаци Ziplock Торба за Само-запечатени Течни Пакување Партија/Бар Пијалаци Zip Торбичка
  • -20%
  • -20%
100pcs 300-400ml 12x20+4cm (4.7x7.9) Матирано Пијалаци Ziplock Торба за Само-запечатени Течни Пакување Партија/Бар Пијалаци Zip Торбичка

100pcs 300-400ml 12x20+4cm (4.7x7.9) Матирано Пијалаци Ziplock Торба за Само-запечатени Течни Пакување Партија/Бар

DEN 1002.24

Количината на стоката
Тековен


Торба Стил 300-400ml Пијалаци Ziplock Торба
Материјал
ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ/CPP
Дебелина 160micron (Двојно лице)
Предности На Кислород Отпор, Маснотии Доказ, Влага Доказ, Висока Бариера, Храна Одделение
Примена
Широко се користи во Закуски, Колачиња, Ореви, Овошје, Замрзната храна, Чај, Кафе, грав,
3 C Електронски производи, се Разликуваат кабли, Бања Соли, Пет третира, Медицина итн
Карактеристики Со Ре' запечатува zip заклучување опции, лесно да се отвораат и затвораат.
Екстракција е на мртов агол, заштита на запечатување сексот е многу силна, течење-доказ
квалитетот.
Со Хуманизирано дизајн на солза рецки на страни, што го прави кинење на пошта
многу погодно со двете двете страни.
Торба Големина
12x20+4 cm; (4.7 инчен * 7.9 инчен); Употребливи големина : 10.5x17+4cm
Кориснички
Логото
Логото > 2 бои, MOQ е 10,000 компјутери
Логото Датотека Производство треба .ai/.cdr/.псд/.pdf формати
ЗАБЕЛЕШКА : Цената не вклучува слама, ако е потребно, pls дозволете ми да знам. Ви благодариме

Детални карактеристики

боја:
црна, златна, бела
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Шише За Вода Тип:
Вода Торба И Вода На Мочниот Меур
Отворено Активност:
Турнеја
Вода Да Тече, Метод:
Слама Тип
Стил:
Креативните
Материјал:
Пластични
Термо Изведба:
Никој
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Пластични Тип:
PE
Анти-корозија Слој:
Не Се Опремени Да Се
Во Врела Вода:
Не Е Применливо
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
Обликот:
Застане ziplock стил
Производ Стил:
Креативни Само-запечатени Пијалаци Торба
Примена:
Овошен сок,Чај,кафе,Разни DIY пијалоци
Дебелина:
160micron

Слични производи

Бренд Термос шишиња1000 ML,1200ml,1500mlПочитувани купувачот : Ако ви се допаѓа производи,ве молиме додадете про

Пролет Xuan е нудиме висок квалитет објект за вас.Точка име : Симпатична Керамички со КапакКапацитет : 380mlВ

Креативност Природни Бамбус Термос Шолја Нерѓосувачки Челик Шише Вакуум Колби Thermoses Првенство Garrafa Мој

Почитувани купувачот : Ако ви се допаѓа производи,ве молиме додадете производ во кошничката, и да додаде

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Нема потреба да се чисти вашиот teapot или купот на хард пов

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетХрана Безбедно, да се чува далеку од врела вода во случај

Функција : Creatives рака сликарство ретро двојно декер автобус кригла.Фантастичен нов објект кој ти дава мн

Обично се Потребни околу 1230 дена.ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК е многу важно за нас.Ве молиме Проверете ја вашата адр

Новиот дизајн Керамички КриглаСо Бамбус се покријат и да не ' рѓосувачки челик лажицаГолемина на кригла

Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска де

испратете ја вашата слика да прилагодено вашиот сопствен кригла Некои земји ќе потрае повеќе од 35 дена 2

wyприклучокstartЖешка Стока$65$65$65$65$10.53$10.53$10.53$9.9wyприклучоккрај 250ml Дијамант Дното Круг Вистински Виски Раки

3 D Боја Глеѓ Magpie Кафе Кригла Купот на Коските Кина Чај Млеко Поставите Креативни Drinkware Керамички Copa Приј

Бесплатен дар ќе бидат испратени на вашата следна цел е враќање, но ве молиме оставете порака за да се за

Нови Лето Сијалица, Шише за Вода Симпатична Краток Мода Симпатична Млеко Сок Светилки Првенство Течење

Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay,кредитни картички и така натаму.М

jack daniels хип колбаУслуги на клиентите информацииАко имате било какви прашања во врска со производот или

ОписПроизвод : Висок Квалитет На КупотМатеријал : StonewareСпецификации : H; 10.4 CM,Горе Кол На Чаша : 8.4 CM...

Креативни Star Wars Чаши 420ml ББ8 Робот Порцелански Филџани Личност Керамика Кафе Забава Чај Првенство Zakka Ги

ОписПроизвод : Висок Квалитет на Купот Материјал : Stoneware Спец : H; 10.4 CM,Горе Кол На Чаша : 8.4 CM Дното Кол На Ча

Сет од 2 Природни Дрво Чаши / Чаши со Рачка во Црвена / Црна Дрвени Парови Филџани Кафе / Чај / Млеко / Сок / В

Please wait...