0
clear
  • Seckill превозот рачно изработени боја sapphire сини води кристал вино стакло goblet Вино декорација
  • -20%
  • -20%
Seckill превозот рачно изработени боја sapphire сини води кристал вино стакло goblet Вино декорација

Seckill превозот рачно изработени боја sapphire сини води кристал вино стакло goblet Вино декорација

DEN 876.48
DEN 815.00

Количината на стоката
Тековен

Ова е рачно изработени од стакло за да го изразат вистинска вредност.[колекција на продавницата]
100% - 100% -
100% поштенски попуст - Нашата посветеност да се купи, колку поштенски само започна 12 јуани ! Нека ви шопинг без оптоварување!
Ве молиме прочитајте ги внимателно пред купување на Купување на известување Во случај на спорови!
Земја на потекло : Кинески
големина на : Висок / 22cm првенство дијаметар / 7. Ограничувајќи се на високо-одделение потрошувачка, благодарност. Не може да се направи боја на производите што се продаваат на сите рачно изработени, не може да се избегнат некои ретки гасни меурчиња и да се повлече знак феномен. Рака карактеристики : мал принос, високата цена, уникатна форма, единствена, ограничен, погоден за собирање.3 cm ml
100% рачно изработени, не го прифати постоењето на суптилните разлики во прирачник за производи (специфични видите Купување информации
Сите прикажани се продавница вистински, не кражба!
Поштенски : Нашата посветеност да се купи, колку поштенски само започна 12 јуани (ограничен рима да се изразам) ! Нека ви шопинг без оптоварување!
- производот вовед :
Пред купување ве молиме да се утврди што може правилно да суди ти на рачно изработени производи, разбирање и прифаќање, прирачник пристап : lead-free стакло топење да лепливи државата, понекогаш напуштање на индивидуални меурчиња, до крајот на долго челични цевки предизвикува еден, ротација, дува калапи, сечење, резба, мелење, полирање, како серија на чиста рачно изработени, видете на веб страната на одлуки фрагменти.3 cm дното дијаметар /300ml максимален капацитет /7. Е процес на механизирана линии за производство, секој од масовно производство на стоки, ниска цена, погоден за широка потрошувачка. Не може да го прифати купувачот ве молиме внимателно да се пука! (не како причина за да се вратите на проблемот и даде лош преглед)
И по секоја трансакција, еден од продавница на производи и услуги, можност за евалуација, Лулу, многу, многу сериозно вашиот евалуација, и се стремиме да се постигне добра услуга, ако имате било какви прашања или сугестии, ве молиме контактирајте ме веднаш ќе ви даде правилно решавање на метод и одговор, ве молиме да ги негува и судбината на продавница, навремено евалуација на одговорни : ).

Детални карактеристики

боја:
Сина
Капацитет:
201-300ml
Drinkware Тип:
Стакло
Обликот:
Круг
Стакло Тип:
вино стакло
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Стакло
Количина:
1
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
НЕМА.:
H0611
Капацитет:
201mL (inclusive) -300mL (inclusive)
број:
1

Слични производи

[За Производство]Овој производ е направен од страна на страна,нема да биде совршен.400 MLДимензии : Дијамет

Ви благодариме!Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на прие

Новиот дизајн Керамички КриглаСо Бамбус се покријат и да не ' рѓосувачки челик лажицаГолемина на кригла

Во прилог капа, што нарезници нагоре и надолу многу полесно.Нашите производи се фокусира на деталите, шт

Нови Лето Сијалица, Шише за Вода Симпатична Краток Мода Симпатична Млеко Сок Светилки Првенство Течење

Пролет Xuan е нудиме висок квалитет објект за вас.Точка име : Симпатична Керамички со КапакКапацитет : 380mlВ

ОписПроизвод : Висок Квалитет На КупотМатеријал : StonewareСпецификации : H; 10.4 CM,Горе Кол На Чаша : 8.4 CM Дното К

испратете ја вашата слика да прилагодено вашиот сопствен кригла Некои земји ќе потрае повеќе од 35 дена 2

3 D Боја Глеѓ Magpie Кафе Кригла Купот на Коските Кина Чај Млеко Поставите Креативни Drinkware Керамички Copa Приј

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетХрана Безбедно, да се чува далеку од врела вода во случај

Креативни Star Wars Чаши 420ml ББ8 Робот Порцелански Филџани Личност Керамика Кафе Забава Чај Првенство Zakka Ги

Сет од 2 Природни Дрво Чаши / Чаши со Рачка во Црвена / Црна Дрвени Парови Филџани Кафе / Чај / Млеко / Сок / В

Само стави го ова на силиконски капакот на вашата чаша, тоа ќе се печати во топлина, води вашите работи т

[За Производство]Рачно изработени производство,нема да биде совршен.Големина на : А,со Дијаметар од 11.5 cm,

Направен од висок квалитет на дрвен материјал, безбедно и екопријателски, лесно да се чисти и трајни про

Опис На ПроизводотКарактеристики : Квалитетот мора да има еспресо кригла дека е страна разнесени од вис

Кафе Кригла Првенство Поставите Креативни Newfangled Креативни Едноставна Тастатура Ctrl ALT DEL Тип Дизајн Нови

Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска де

Креативност Природни Бамбус Термос Шолја Нерѓосувачки Челик Шише Вакуум Колби Thermoses Првенство Garrafa Мој

Материјал : Висок Borosilicate Двоен Ѕид Стакло Висина : 125mm Капацитет : 450mlОригиналот : КинаПакетот содржи : 1* Д

Почитувани купувачот : Ако ви се допаѓа производи,ве молиме додадете производ во кошничката, и да додаде

Совршен marinating На quickgrill месо сируп е совршен за интензивирање на арома на говедско, свинско, пилешко, тур

Здраво , Пријател, Добар ден ! Добредојдовте на Нашата Продавница, Овде Ќе се Добијат Најдобри Производи,

Please wait...