0
clear
  • 1 Сет 230ml/8oz Отворено Преносни Патување Шише Вино Тенџере Flagon Литургија Нерѓосувачки Челик Виски Колба Со Хип Колба Инка
  • -20%
  • -20%
1 Сет 230ml/8oz Отворено Преносни Патување Шише Вино Тенџере Flagon Литургија Нерѓосувачки Челик Виски Колба Со Хип Колба Инка

1 Сет 230ml/8oz Отворено Преносни Патување Шише Вино Тенџере Flagon Литургија Нерѓосувачки Челик Виски Колба

DEN 705.12
DEN 635.00

Количината на стоката
Тековен

Во прилог капа, што нарезници нагоре и надолу многу полесно.Нашите производи се фокусира на деталите, што ја прави оваа колба подобри од другите. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Време На Испорака :
1.Со виткање куп, кој е многу удобен за вас да имаат s пијат додека сте надвор некаде. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.Стилски црна кожа поклопец, колба може да биде декорација за вашиот дом. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Описи :
1. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Спецификации :
Тип : Виски Колба
Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик & Кожа
Функција : Подарок за Кујна & Лента
Боја : Црна
Големина : 95*28*148 MM
Капацитет : 230ml / 8 мл
1x Хип Колба
1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Детални карактеристики

Бренд Име:
MFHXXX
Број На Модел На:
HF004
Тип:
Мини
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слични производи

Совршен marinating На quickgrill месо сируп е совршен за интензивирање на арома на говедско, свинско, пилешко, тур

ОписПроизвод : Висок Квалитет На КупотМатеријал : StonewareСпецификации : H; 10.4 CM,Горе Кол На Чаша : 8.4 CM...

Овој нов нерѓосувачки челик хип колба е лесно да се носат и да ги преземат вашето омилено вино со вас кад

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетХрана Безбедно, да се чува далеку од врела вода во случај

201300 Ml Кристал Секси Голи Стаклена Чаша Стилски Црвено Вино Чаша Вотка Shot Чаша Виски Стакло за Пиење За Bar

Креативни Star Wars Чаши 420ml ББ8 Робот Порцелански Филџани Личност Керамика Кафе Забава Чај Првенство Zakka Ги

[За Производство]Рачно изработени производство,нема да биде совршен.Големина на : А,со Дијаметар од 11.5 cm,

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Направени од borosilicate стакло,не е л

Функција : Creatives рака сликарство ретро двојно декер автобус кригла.Фантастичен нов објект кој ти дава мн

Ви благодариме!2.Контакт со нас на : 1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контак

Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay,кредитни картички и така натаму.М

Ве молиме затегнување на купот на поклопецот кога ќе infunde вода.Ве молиме да се биде внимателен кога ќе се

Новите Емајл Кафе Кригла Порцелански Чај Млеко Чаша Поставите Креативни Керамички Drinkware Европската Кос

Материјал : Висок Borosilicate Двоен Ѕид Стакло Висина : 125mm Капацитет : 450mlОригиналот : КинаПакетот содржи : 1* Д

Please wait...