0
clear
  • НЕ ТАТ ВО РУСИЈА! 6040 Z-D300 cnc рутер машина со USB адаптер CNC мелење машина може да се дрво, пхб, мека алуминиум
  • -20%
  • -20%
НЕ ТАТ ВО РУСИЈА! 6040 Z-D300 cnc рутер машина со USB адаптер CNC мелење машина може да се дрво, пхб, мека алуминиум

НЕ ТАТ ВО РУСИЈА! 6040 Z-D300 cnc рутер машина со USB адаптер CNC мелење машина може да се дрво, пхб, мека

DEN 58147.20

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Состојба:
Нови
Број На Модел На:
CNC рутер 6040 Z-D300
Бренд Име:
ВАЗАЛ
CNC или Не:
CNC

Слични производи

Работни Примероци : Мебел : дрвени врати, кабинети.Машина детали од 1530 дрво сечење cnc машинаПараметар од 1

(1000dpi) Напојување : 110 V / 60 Hz за САД, Канада, Јапонија и др.Повлечете синџир дизајн,повеќе точни Ако не может

Воздушна пумпа8.Увозни давачки,даноци и вашите локални такси не се вклучени во цената или превозот надо

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката Транзит пати може да се разликуваат,

Чадот цевка6.Применливи Индустрија : Оваа машина е погоден за професионален корисник за своите перформа

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса на alibaba е точно Ако објектот е дефектен, ве молиме д

1 парче 1000mm должина 20*30мм сечилото на нож за ласерско сечење гравирање машина сечилото tabe може да се прил

01 mm Max скенирање точноста 2500 DPI Работен напон AC110220 V ±10%,5060 HZ температурата на работа 045 степен Оперативни

СЛОБОДЕН БРОД, IR Покрие Горниот Грејач Reflectors Сет, BGA Reballing Комплет, За Инфрацрвено BGA Rework Станица 25mm / 35mm / 45

Клиенти купите со нас значи дека тие се читаат и знаат превозот пати и се однесуваат на политиката.Плаќа

Алатница : множество на клучеви, леќа чистење хартија, пакет на завртки, резервни граница вклучите, леќа

ATC Вретено алатка се справи со BT40ER3270 висока прецизност алатка за носител со BT40 x 45 Степен се Повлече Студ

Објектот мора да се врати во orginal услов за наплата / размена Превозот на трошоците направени за вас...

Ако се воведе вашите пријатели на нашата продавница, тој може да се добие попуст Откако возачот темпера

1pc Висок квалитет на Co2 laser чилер Г.С.3000 AG 220 V 50 / 60 HZ 9 L 10 M за 80 W CO2 стакло ласерски цевкаФотографијата покаж

AKJ6040 преносни co2 laser апликација *Главната апликација индустрија : неметални материјали како што се двојн

CO2 ласерот гравирање и машина за сечење на леќите Zn Se,со дијаметар од 20mm, фокусна должина 63.5 mmМатеријал :

1pcs / многу Голема Чаша Машина Метална РачкаНамалување Дебелина : 615 MMУпотреба : Стакло СечењеДобредојдов

Најдобро вода за ладење вретено 1500x3000mm хоби cnc рутер>>>Исто така, имаме и други боја и друг вид може да изб

110 / 220 V 1600 W 1 PC Висока моќност дрво гравирање машина поправкаи механички дрво фреза + 12pcs мелење машинаСли

220 V 750 W издувните фан воздушниот компресор центрифугални компресор среден притисок помал шум за CO2 laser eng

Ние ќе го избере најдобар начин за испраќање на стоки на вас ако курир сте одбрале таа не е добро да се Ца

Тоа може да ви помогне да интуитивно да научат CNC знаење.2 KW гравирање машина параметри : Машина Димензии8

Please wait...