0
clear
  • Жените Sweatshirt 5 Бои Унисекс Обични Поштенски До Маскирани Патент Дуксери Sweatshirt Дами Жени Мажи Палто Врвот
  • -20%
  • -20%
Жените Sweatshirt 5 Бои Унисекс Обични Поштенски До Маскирани Патент Дуксери Sweatshirt Дами Жени Мажи Палто Врвот

Жените Sweatshirt 5 Бои Унисекс Обични Поштенски До Маскирани Патент Дуксери Sweatshirt Дами Жени Мажи Палто

DEN 869.28
DEN 747.00

Количината на стоката
Тековен


• Вештачки грешка при мерење на 1-3 см припаѓа на нормален 1cm=0.3937 инчен
(Ве молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите.Ако не сте добри за да се утврди бројот, ние може да обезбеди препораки за референца .)
*Ако Ви Се Масти , Ве Молиме Изберете Една Големина Екстра Ви Благодариме!
* (Ова е мерка со рака, за грешка при мерење на 1-3 CM).

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
GRTXIN
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Маскирани:
Yes
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден
Тип:
Pullovers
Материјал:
Памук,Полиестер
Тежина:
0.18-0.46kg
Број На Модел На:
hm16081709
Стил:
Дуксери,Суичери
Sweatshirt женски Бејзбол јакна:
жена тренерки облека
Големина:
S M L XL Plus size
Материјал:
Мешавина Памук(тоа ќе имаат малку тенки, добро е да се оваа сезона)

Слични производи

Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг мо

големина Биста Рамо Должина на Ракав Половината обемот Хип обемот висина забелешка s 108 53 57 47 М 112 54 58 48

Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820 Д

ПРЕДМЕТИ ИНФОРМАЦИИ Име На Производ : Мажите Суичери Боја : Црна,Сина,Темно Сина,Темно Сива,Сива,Црвена,Б

*Објектот ќе биде предаден од страна на Хонг Конг пост или кина пост Воздухопловната која трае од 15 ДО 25

пакетот вклучува : 1 дуксери !1inch=2.Ова е Азија големина, е помала од САД,ЕУ,велика БРИТАНИЈА,АУ големина, в

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да купите...

ПРЕДМЕТИ ИНФОРМАЦИИ Име На Производ : Мажите Суичери Боја : Црна,Сина,Темно Сина,Темно Сива,Сива,Црвена,Б

Големина Биста Половината Рамо Хип Ракав Должина CM ВО CM ВО CM ВО CM ВО CM ВО CM ВО XS S 90 35.10 36 14.04 63 24.57 70 27.30 М 9

Повратни информации1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку

започнетекрајот100% Сосема НовМатеријали : 50%Памук,50%полиестерГолемина На ТабелатаГолеминаБистаДолжина

Ве молиме да знаат ова пред да го купат тоа Тоа е поевтино, но побавни Објектите што сте ги примиле неиск

ПРЕДМЕТИ ИНФОРМАЦИИ Име На Производ : Мажите Суичери Боја : Црна,Сина,Темно Сина,Темно Сива,Сива,Црвена,Б

започнетекрајот100% Сосема НовМатеријали : 50%Памук,50%полиестерГолемина На ТабелатаГолеминаБистаДолжина

Не го одберете директно според вас навики Ви благодариме ! 2.Топло Прашува 1.пред да shippment Конечната боја

Please wait...