0
clear
  • Harajuku улица стил машки faux две парче V деколте, pullover долго ултра личност машки комбинација sweatshirt outerwear
  • -20%
  • -20%
Harajuku улица стил машки faux две парче V деколте, pullover долго ултра личност машки комбинација sweatshirt outerwear

Harajuku улица стил машки faux две парче V деколте, pullover долго ултра личност машки комбинација sweatshirt

DEN 2976.00

Количината на стоката
Тековен


По добивање на врати објект,ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена(со исклучок на трошоците за превозот до и од таб)
Контактирајте Со Нас
Ако сте заинтересирани за работа со небо драко Onda,не двоумете се да контактирате со нас за производи,цената на преговори,превозот,или декларација или друга помош е потребно.
Услови & Состојба
Сепак,за да се избегнат било какви потенцијални oversights,ние respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии,и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе hve,и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Гаранција : 7 дена пари назад / 2-недели размена / 1-година поправка на услугата
Врати објектот мора да содржи вашето име,адреса,објект,на денот телефон,како што се плати,а ако се бара враќање на парите или замена.
Превозот Услови ЕМС експрес сервис/Кина Пос/Хонгконг Пост и забрзан изразат услуги, вклучувајќи DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ.ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Задоволството на клиентите е многу важно и нашите повратни информации оценка го одразува ова satifaction.

Детални карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Број На Модел На:
C225-1-KK223
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Тип:
Лабава
Дебелина:
Стандард
Јака:
О Деколте
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
3Wphtato
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Повик
Стил:
Pullover
sleeve тип:
Редовни
Шема:
Полна Боја
Моделирање на облека:
Лабава

Слични производи

Повод : мода Боја на располагање : 8 бои На лл големина е азија големина,а не Сад / Европска големина,станд

Овие маици се печатени и во зависност од вашиот екран RGB поставување боите можат да се разликуваат

Иако секој производ од нас е совршено дизајнирани како слика,Ако сакате да знаете големината на друг мо

ПРЕДМЕТИ ИНФОРМАЦИИ Име На Производ : Мажите Суичери Боја : Црна,Сина,Темно Сина,Темно Сива,Сива,Црвена,Б

*Објектот ќе биде предаден од страна на Хонг Конг пост или кина пост Воздухопловната која трае од 15 ДО 25

Ве молиме да знаат ова пред да го купат тоа Тоа е поевтино, но побавни Објектите што сте ги примиле неиск

Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.18 inch) за Грешка, Бидејќи на прирачник за мерењ

ВНИМАНИЕ 1 Ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа Ознаката големина понекогаш може да биде по

Големина Биста Половината Рамо Хип Ракав Должина CM ВО CM ВО CM ВО CM ВО CM ВО CM ВО XS S 90 35.10 36 14.04 63 24.57 70 27.30 М 9

пакетот вклучува : 1 дуксери !1inch=2.Ова е Азија големина, е помала од САД,ЕУ,велика БРИТАНИЈА,АУ големина, в

започнетекрајот100% Сосема НовМатеријали : 50%Памук,50%полиестерГолемина На ТабелатаГолеминаБистаДолжина

Овие маици се печатени и во зависност од вашиот екран RGB поставување боите можат да се разликуваат

Please wait...