0
clear
  • Бесплатен превозот IT8757E CXS CXG ИТЕ LQFP64
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот IT8757E CXS CXG ИТЕ LQFP64

Бесплатен превозот IT8757E CXS CXG ИТЕ LQFP64

DEN 423.36

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Теорија:
Напон Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
IC
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
5V
Извор На Енергија:
DC

Слични производи

Прст ослободување осигурач капа овозможува леснотија на користење на Осигурувачот носител е прекинат �

Шенжен Интегритет електронски Ко Ltd.(Компанијата обезбедува onestop појавување цел услугата, да имате потр�

Dual три Четири или Повеќе ПСУ Напојување Реле конектор Адаптер линк на Конкурентот За вашиот Bitcoin, Litecoin Min

кога ќе го поставите цел,pls остави порака за тока што треба или не ако нема порака, ние нема да ви ги испра

Please wait...