0
clear
  • Бесплатен превозот RTD2674S RTD2673S се користи за LCD ТЕЛЕВИЗОР L42G1 L42F6 (1 BUC/многу)
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот RTD2674S RTD2673S се користи за LCD ТЕЛЕВИЗОР L42G1 L42F6 (1 BUC/многу)

Бесплатен превозот RTD2674S RTD2673S се користи за LCD ТЕЛЕВИЗОР L42G1 L42F6 (1 BUC/многу)

DEN 369.12

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Теорија:
Напон Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
IC
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
5V
Извор На Енергија:
DC

Слични производи

50pcs 5*20mm Стакло осигурач носителот Завртка Тип 5 X20mm со 22 AWG Wire Кабел 250 V Стакло осигурач цевка осигурач обв

Dual три Четири или Повеќе ПСУ Напојување Реле конектор Адаптер линк на Конкурентот За вашиот Bitcoin, Litecoin Min

Please wait...