0
clear
  • Бесплатен превозот 8456 e - р
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот 8456 e - р

Бесплатен превозот 8456 e - р

DEN 342.72

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Теорија:
Напон Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
IC
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
5V
Извор На Енергија:
DC

Слични производи

Само неискористени, неоштетени и оригинална состојба предмет може да биде квалификуван за враќање...

Шенжен Интегритет електронски Ко Ltd.(Компанијата обезбедува onestop појавување цел услугата, да имате потр

Dual три Четири или Повеќе ПСУ Напојување Реле конектор Адаптер линк на Конкурентот За вашиот Bitcoin, Litecoin Min

50pcs 5*20mm Стакло осигурач носителот Завртка Тип 5 X20mm со 22 AWG Wire Кабел 250 V Стакло осигурач цевка осигурач обв

кога ќе го поставите цел,pls остави порака за тока што треба или не ако нема порака, ние ќе ви испратиме не

Шенжен Интегритет електронски Ко Ltd.(Компанијата обезбедува onestop појавување цел услугата, да имате потр

Please wait...