0
clear
  • Бесплатен превозот AD5300BRTZ D2B SOT23-6
  • -20%
  • -20%
Бесплатен превозот AD5300BRTZ D2B SOT23-6

Бесплатен превозот AD5300BRTZ D2B SOT23-6

DEN 316.80

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Теорија:
Напон Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Број На Модел На:
IC
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Напон:
5V
Извор На Енергија:
DC

Слични производи

Шенжен Интегритет електронски Ко Ltd.(Компанијата обезбедува onestop појавување цел услугата, да имате потр

Please wait...