0
clear
  • SMD PPTC PPTC 1812 SMDC050F 15V 0.5 A (200 стаорци)
  • -20%
  • -20%
SMD PPTC PPTC 1812 SMDC050F 15V 0.5 A (200 стаорци)

SMD PPTC PPTC 1812 SMDC050F 15V 0.5 A (200 стаорци)

DEN 720.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
Бидејќи обновување осигурач

Слични производи

50pcs 5*20mm Стакло осигурач носителот Завртка Тип 5 X20mm со 22 AWG Wire Кабел 250 V Стакло осигурач цевка осигурач обв

Прст ослободување осигурач капа овозможува леснотија на користење на Осигурувачот носител е прекинат �

8 Pins DPDT тип PCB монтажа.Оваа реле може да се прилагоди тековната автоматски, се трансформира и да се заштит

Само неискористени, неоштетени и оригинална состојба предмет може да биде квалификуван за враќање Но, Б

кога ќе го поставите цел,pls остави порака за тока што треба или не ако нема порака, ние нема да ви ги испра

Dual три Четири или Повеќе ПСУ Напојување Реле конектор Адаптер линк на Конкурентот За вашиот Bitcoin, Litecoin Min

Please wait...